Wuglaryzmy i obrażanie „nie naruszają standardów” Facebooka

Strona zatytułowana „Jan Paweł 2 gwałcił małe dzieci xd” (pisownia oryginalna) mimo skarg i zgłoszeń, nie znika z Facebooka. Użytkownicy FB domagają się usunięcia strony, jednak administratorzy portalu twierdzą, że „nie narusza standardów społeczności”

Odrażająca strona wciąż gości na łamach portalu społecznościowego, pomimo licznych zgłoszeń ze strony użytkowników. Przez pewien czas zmieniła nazwę na równie wulgarną: „sram na grób pileckiego” – dziś wróciła do starego tytułu. Nie brakuje na niej obelg, obrzydliwości i skandalicznych zdjęć, szkalujących imię Polski, Polaków i bohaterów narodowych. Zadziwiająca jest tu postawa administratorów FB, którzy mimo setek tysięcy zgłoszeń użytkowników nadal nie widzą w obecności strony żadnych nieprawidłowości. „Zapoznaliśmy się ze stroną zgłoszoną przez Ciebie z powodu zawierania treści lub symboli propagujących nienawiść, ale stwierdziliśmy, że nie narusza ona dokumentu Standardy społeczności” – taką odpowiedź otrzymują kolejni zgłaszający stronę użytkownicy.

Sprawą zainteresował się portal Wirtualna Polska, który poprosił przedstawicieli Facebooka o oficjalne oświadczenie. Takie wciąż nie nadeszło.  – (…) bulwersujące w całej sprawie jest zachowanie administratora Facebooka, który w przeszłości sprawnie usuwał np. zdjęcia karmiącej matki, piłkarzy Lechii Gdańsk w koszulkach z symbolem Polski Walczącej, czy relację Kamila Bulonisa, opisującego uchodźców na granicy włosko-austriackiej. W tym przypadku nie dopatrzył się jednak nieprawidłowości – przypomina dziennikarz wp.pl, Przemysław Dubiński.

O przypadkach facebookowej cenzury (wybitnie stronniczej) pisaliśmy m.in. TUTAJ.

Podo/wp.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.