2 grudnia 2023
Wiadomości

Fanpage warszawskiego KORWiNa

W  weekend doszło do ataku hakerskiego na fanpage KORWiN – Warszawa. Jak oświadczają administratorzy strony na Facebooku, niepowołane osoby zamieściły na niej obrazy i teksty atakujące Jana Pawła II.

Na stronie pojawiły się treści obrażające Jana Pawła II. Pan Gałczyński, nowy administrator strony miał usunąć ślady po ataku hakerów i stworzyć nowe zabezpieczenia.  Jednak nie spełnił swojego zadania, a w dodatku chciał przekazać uprawnienia do profilu Jackowi Wilkowi z Kongresu Nowej Prawicy. Nie udało jednak mu się zrealizować swojego planu.

Szef Sekcji Warszawskiej, Leszek Szamborski oświadczył, że jest mu przykro z powodu zaistniałej sytuacji. Zobowiązał się do zachowania większej staranności przy dobieraniu administratorów. Fanpage Partii KORWiN nie zamierza kontynuować sporu pomiędzy zwolennikami Korwina a Kongresem Nowej Prawicy, choć ze stosowanego słownictwa niekoniecznie jest to widoczne. W oświadczeniu czytamy: „Jest nam bardzo przykro, że ten funpag stał się miejscem brudnej walki pomiędzy zwolennikami Janusza Korwin-Mikkego a pozostałym w KNP „betonem”” [pisownia oryg. – red.].

Z oświadczenia dowiadujemy się też, że administratorem był uczeń. Bowiem nie wylogował się z konta po lekcji informatyki. „Według naszych ustaleń w piątek wieczorem doszło do włamania na konto jednego z członków Sekcji Warszawskiej, który posiadał uprawnienia administratora. Przypuszczalnie nie wylogował się on po lekcji informatyki z komputera w sali szkolnej”.

Joan/Facebook

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/gkvmg5

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/gkvmg5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net