Feminazistki dokonały zamachu na Episkopat!

pixabay

„Nieformalne Komando Feministyczne do Działań Przeciwautorytarnych” przyznało się do zamachu bombowego na siedzibę Konferencji Episkopatu Meksykańskiego (CEM) w stolicy Meksyku, który miał miejsce w nocy z poniedziałku na wtorek. Oświadczenie organizacji pojawiło się na międzynarodowej stronie internetowej „Contra Info”. Ładunek składał się z dynamitu, mieszaniny propanu i butanu oraz z samego butanu.

– Za każdą torturę i morderstwo w imieniu waszego Boga! Za każde dziecko zbezczeszczone przez pedofilów! – napisały neofeministki w swoim oświadczeniu.

Wspomniana strona informuje, że utrzymują i wspierają ją „anarchiści, przeciwnicy autorytaryzmu i libertyni”. Zamieszczono tam ponadto siedem opowieści o innych działaniach Komanda w Meksyku, których istnienia nie można jednak potwierdzić.

Sekretarz generalny i rzecznik episkopatu, bp Alfonso G. Miranda Guardiola stwierdził, że ” atak na siedzibę CEM odzwierciedla przemoc szalejącą w całym kraju”. – Jako zbiorowy organ biskupów meksykańskich chcemy wezwać do spokoju, rozwagi i poszanowania życia ludzkiego i jego instytucji. Wydarzenie to jest dla nas wezwaniem do intensywnego zastanowienia się nad potrzebą odbudowania tkanki społecznej i umacniania środowiska bezpiecznego dla wszystkich obywateli – głosi oświadczenie bpa pomocniczego archidiecezji Monterrey.

Zamach na siedzibę episkopatu nie był niestety jedynym tego rodzaju wydarzeniem w ostatnim czasie w Meksyku. 18 lipca w mieście Cancún na południu tego kraju, na Jukatanie, nieznani sprawcy całkowicie zniszczyli małą kapliczkę, wzniesioną zaledwie tydzień wcześniej. Przełożony prałatury Cancún-Chetumal bp Pedro Pablo Elizondo Cárdenas wyraził przekonanie, że „nikt nie mógłby zniszczyć jakiejś budowli, gdyby nie miał na to zgody władz”.

gosc.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net