„Feminizm to nurt zrodzony z płaczu, histerii i napisany na kolanie” (WIDEO)

Katarzyna Tryzno, administratorka zablokowanego na Facebooku profilu „Antyfeministyczna” opublikowała nagranie z apelem do kobiet. – Film skierowany głównie do kobiet, które nie mają jasnego stosunku do feministycznych postulatów, szukają w nim oparcia i szacunku oraz dlaczego wcale tego w feminizmie nie znajdą – czytamy w opisie.

Zauważa m.in., że w społeczeństwie funkcjonuje pewien mit, gdzie kobieta sprzeciwiająca się współczesnemu feminizmowi to typowa „kura domowa bez ambicji”. – Nie jest powiedziane, że kobieta, która jest antyfeministką nie ma prawa pracować. Wyrzeka się tego na rzecz garów, wyrzeka się samorealizacji… to są mity. Feministyczne frazesy, które zostały podchwycone tak, aby zantagonizować biedną kurę domową bez ambicji z „postępową” kobietą wpisującą się w model dwa plus pies lub dwa plus trzy aborcje – mówi Tryzno.

Oprócz tego stwierdza, że antyfeminizm „wynika z logicznego myślenia”. – Feminizm to jest taki nurt, trochę mam wrażenie, że zrodzony z płaczu, histerii i napisany na kolanie, bo te postulaty się niejednokrotnie całkowicie wykluczają – stwierdza.

– To, że dzisiaj feministki podpisują się pod sufrażystkami i emancypantkami to jest wyraz całkowitej ignorancji i tego, że się bazuje na niewiedzy ludzkiej. Emancypantki to się przewracają w grobie, kiedy widzą to, co reprezentują sobą dzisiaj feministki – zauważa Katarzyna Tryzno.

https://www.youtube.com/watch?v=g6_Z6iUxk9U&feature=youtu.be&a=

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net