23 czerwca 2024
Wiadomości

Fińska telewizja wypuściła nagranie Putina z lat 90-tych. Je i gra w ping-ponga w obciachowej koszuli (WIDEO)

Fińska telewizja Yle opublikowała nagrania z początku lat 90-tych. Widać na nich obecnego przywódcę Kremla Władimira Putina najpewniej na urlopie z rodziną i znajomymi.

Nagranie powstało na fińskiej wyspie Torsö. Putin wraz z żoną Ludmiłą, dwiema córkami i znajomymi – m.in. merem Petersburga Anatolijem Sobczakiem – spędzał tam majowy urlop. Przebywali w willi Grupy Thomesto.

Na nagraniach widać m.in. jak Putin gra w ping-ponga.

– Taki właśnie był Putin, zanim się wzbogacił: zła wiatrówka, zła fryzura, kiepska koszula bez rękawów, zajęty codziennymi sprawami – ocenił były korespondent gazety „The Guardian” Luke Harding.

Na innym ujęciu widzimy Putina jedzącego przy stosunkowo dobrze zastawionym stole.

– Przed obecnym Putinem z botoksem, twarz młodego Putina oddaje niezadowolenie światem. Wygląda niepewnie lub ponuro – mówił Harding.

W 1991 roku Putin został doradcą Anatolija Sobczaka, mera Petersburga. Wówczas zaczęła się kariera polityczna Putina. Od tego czasu powiększał swoje wpływy. Został odpowiedzialnym za kontakt z zagranicą. Z kolei w 1994 roku został pierwszym zastępcą mera.

Sobczak zakończył karierę w 1996 roku. Został oskarżony o nadużywanie władzy. Wyjechał wówczas z Rosji na dwa lata, powrócił w 1999 roku. Kilka miesięcy później, w lutym 2000 roku zmarł.

polsatnews.pl

fot. X/The Informant (kolaż)

Dziękujemy, że jesteś z nami! Prosimy o udostępnienie materiału na Twoich mediach społecznościowych oraz obserwowanie nas na Facebooku. Znacząco też pomożesz w dalszym rozwoju portalu wspierając nas dowolną comiesięczną kwotą poprzez zrzutkę.

Możesz także zapisać się na nasz newsletter. Będziesz otrzymywać od nas najciekawsze informacje z ostatnich dni.

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net