Ojciec Pavone nawołuje: nie głosujmy na dzieciobójców

Znany z walki o obronę życia nienarodzonych dzieci ojciec Frank Pavone z organizacji Priests for Life, nawołuje do Amerykanów, aby nie głosowali na tych polityków, którzy popierają dzieciobójstwo. W dramatycznym nagraniu umieszczonym na internetowej stronie duchowny modli się nad ciałem zamordowanego w ramach aborcji nienarodzonego maleństwa.

Film nakręcony przez o. Franka może zostać uznany za drastyczny, lecz ukazuje on prawdę o tym, czym jest tzw. aborcja. Ksiądz, który od lat stara się walczyć z traktowaniem tego morderczego czynu jako „zabiegu medycznego”, ukazuje widzom malutkie ciałko dziecka, zabitego w ramach tego, co Hilary Clinton i inni aborcjoniści nazywają „opieką medyczną”. – Przede mną widzicie dziecko zabite przez legalną aborcję. Dziś, dwa dni przed wyborami, podjąłem wyjątkową decyzję, by pokazać wam to dziecko – mówi na nagraniu o. Pavone.

Następnie odwołał się do poszczególnych poglądów partii reprezentowanych przez Hillary Clinton i Donalda Trumpa. – Mamy Partię Demokratyczną, która chce utrzymać legalne zabijanie takich dzieci, jak to. Mamy też Partię Republikańską, która uważa, że te dzieci powinny być chronione i że mają prawo do życia, którego nie można im zabrać – stwierdza nowojorski duszpasterz, powołując się na słowa z Księgi Królewskiej, wypowiedziane przez proroka Izajasza. Przypomina, że wówczas Izraelici zostali przez Boga skazani na wygnanie, ponieważ oddawali swe dzieci na krwawą ofiarę Baalowi, łamiąc tym samym przymierze z Jahwe. Ci, którzy opowiadają się za tzw. aborcją, również są dziś – jak przyznaje – po stronie Baala. – Gdy wybieramy swoich przywódców, również podejmujemy decyzję, czy będziemy podążać za prawem Bożym, czy je złamiemy. Jeśli głosujemy na tych, którzy łamią przymierze mówiąc, że zabijanie dzieci jest zgodne z prawem, wtedy – bracia i siostry – to my złamaliśmy przymierze – dodaje w ostrych słowach.

Na koniec o. Pavone odwołuje się do licznych argumentów retorycznych z kampanii wyborczej. – Nie mówcie mi, że są sprawy ważniejsze od tego, ponieważ takich spraw nie ma. Nawet biorąc pod uwagę prostą arytmetykę, nic nie jest bardziej śmiercionośne niż aborcja. Jeśli pozbawimy dziecko życia, pozbawimy je też innych praw, taki jak prawo do edukacji, opieki zdrowotnej, pracy, ochrony przed terroryzmem – podkreśla duchowny.

MGOT

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/gkvmg5

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/gkvmg5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net