Frasyniuk oskarżony o naruszenie nietykalności policjanta

twitter.com/MarekMleczak1

Władysław Frasyniuk wraz z grupą ludzi urządzili kontrmanifestację w miejscu obchodów miesięcznicy smoleńskiej. Na Krakowskim Przedmieściu doszło do bójki, teraz Frasyniukowi grozi więzienie za pobicie policjanta.

Grupa przeciwników obecnego rządu skupiona wokół dawnego opozycjonisty postanowiła urządzić kontrmanifestację na drodze zwolenników PiS. Kontrmanifestanci próbowali przeszkodzić w przemarszu m.in. przez siadanie na drodze. Całość zakończyła się bójką Frasyniuka z policjantami, którzy usiłowali bezskutecznie wylegitymować grupę i usunąć ją z miejsca przemarszu. – Ponieważ te apele nie skutkowały, policjanci przy pomocy siły fizycznej przenieśli te osoby, wylegitymowali, potwierdzili ich tożsamość – mówi rzecznik KSP asp. szt. Mariusz Mrozek. – 11 osób przyjęło mandaty. Nikt nie został zatrzymany – dodaje policjant.

Największe kłopoty ma sam Frasyniuk, który został oskarżony o naruszenie nietykalności cielesnej policjanta. Za to grozi mu nawet trzy lata więzienia. Były opozycjonista broni się swoją solidarnościową przeszłością porównując obecną sytuację do czasów stanu wojennego.

onet.pl, tvnwarszawa.tvn24.pl, tvp.info

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net