3 kwietnia 2024
Wiadomości

Gates rusza na wojnę z Muskiem. Powołał „armię” organizacji przeciwko szefowi Tesli związanych z Sorosem, Clintonami i Kanadą

Amerykańskie media informują o wojnie i „armii organizacji” zmobilizowanych przez Billa Gatesa przeciwko Elonowi Muskowi. Na pierwszy ogień poszło działanie przeciwko Twitterowi, jednak wkrótce zapewne pojawią się kolejne ataki. O takiej możliwości informował wcześniej sam Musk.

– Bill Gates finansuje prawdziwą armię organizacji pozarządowych – i celuje w Elona Muska – podaje prawicowy amerykański portal „Breitbart”. Kontrowersyjny miliarder miał przekazać przekazać lewicowym organizacjom „setki milionów dolarów”. W zamian te wezwały do bojkotu Twittera, którego określają „szambem dezinformacji” po tym, jak przejął go Elon Musk.

Gates wielokrotnie wzywał media społecznościowe do cenzury prewencyjnej w imię tzw. walki z dezinformacją. Pod pojęciem „dezinformacji” jednak rozumie się spostrzeżenia, opinie i fakty sprzeczne z narzucaną przez twórcę Microsoftu ideologią.

Musk vs aborcjoniści, socjaliści i demokraci

List przeciwko Twitterowi podpisało na razie 26 organizacji. Są wśród nich m.in. aborcjonistyczne NARAL Pro-Choice America, rasistowski i skrajnie socjalistyczny ruch Black Lives Matter Global Network, The Center for Media Justice, The Media Democracy Fund czy Accountable Tech.

„New York Post” potwierdził, że organizacje te są ściśle powiązane z Fundacją Billa i Melindy Gatesów. Jednak związane są także z Georgem Sorosem, klanem Clintonów oraz Unią Europejską i rządem Kanady.

– Przejęcie Twittera przez Elona Muska jeszcze bardziej zatruje nasz ekosystem informacyjny i będzie bezpośrednim zagrożeniem dla bezpieczeństwa publicznego, zwłaszcza wśród osób już najbardziej narażonych i zmarginalizowanych – przekonują w liście otwartym lewaccy totalitaryści.

Wzywają również do bojkotu Twittera i wycofania środków reklamowych.

– Pod zarządem Muska Twitter ryzykuje, że stanie się szambem dezinformacji, wraz z Twoją marką, zanieczyszczając nasz ekosystem informacyjny w czasach, gdy zaufanie do instytucji i mediów informacyjnych jest już na najniższym poziomie. Twoje pieniądze z reklam mogą albo sfinansować projekt próżności Muska, albo pociągnąć go do odpowiedzialności – lamentują.

Elon Musk nie jest osobą o krystalicznych poglądach. Z pewnością jednak – spośród najbogatszych ludzi świata – jest najlepszą obecnie opcją dla ludzi normalnych. Jako totalny zwolennik wolności słowa sprzeciwia się cenzurze poglądów.

Dał się także poznać jako ideologiczny wróg Gatesa. Twórca Microsoftu oficjalnie wzywa do depopulacji planety, podczas gdy Musk uważa, że ludzi jest za mało i rodziny powinny być większe. TUTAJ można przeczytać więcej na ten temat.

pch24.pl / kontrrewolucja.net

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Jeden komentarz do “Gates rusza na wojnę z Muskiem. Powołał „armię” organizacji przeciwko szefowi Tesli związanych z Sorosem, Clintonami i Kanadą

  • Śmieszy śródtytuł „musk vs aborcjonisci” skoro refunduje pracowniczkom Tesli wyjazd do Stanu gdzie aborcja jest dopuszczalna, jeśli będą chciały z niej skorzystać

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net