23 maja 2024
Wiadomości

Gwałt na dziecku w ośrodku dla uchodźców

Rusza proces afgańskiego imigranta, oskarżonego o gwałt na czteroletnim chłopcu. Do tragedii miało dojść w ośrodku dla azylantów w Boostedt. Ofiara to mały syryjski uchodźca.

foto: twitter.com/WarChildUK
foto: twitter.com/WarChildUK

Sytuacja miała miejsce pod koniec marca tego roku w Boostedt, gdzie znajduje się ośrodek dla uchodźców. Czteroletni syn syryjskiego uchodźcy został zwabiony przez innego mieszkańca ośrodka do toalety. Tam 22-letni Afgańczyk miał zgwałcić dziecko. Sprawa ujrzała światło dzienne, ponieważ brat chłopca zawołał na pomoc ojca. Syryjczyk rozpoznał buty czteroletniego synka i natychmiast interweniował. Pedofil tłumaczył się, iż pomagał jedynie chłopcu skorzystać z łazienki. Wkrótce jednak czterolatek ujawnił rodzinie, co się naprawdę wydarzyło. Wersję dziecka potwierdziły badania DNA, które wykazały jego ślady biologiczne na genitaliach gwałciciela.

Oskarżony zaprzecza zarzutom i przekonuje, że jest niewinny. Wraz z nim przed sądem stanie także 29-letni wspólnik, który według zeznań świadków miał stać na straży z nożem i pilnować, by nikt nie przeszkodził przestępcy. To właśnie on próbował nastraszyć starszego brata ofiary, by uniemożliwić mu wezwanie pomocy. Proces rozpoczął się wczoraj, wyrok zapadnie najpewniej w październiku. Obaj mężczyźni przebywają obecnie w areszcie.

To nie jedyny przypadek przemocy seksualnej wobec dzieci w ośrodku dla uchodźców. Do gwałtów bądź molestowanie dochodzi tam wyjątkowo często. W greckich ośrodkach dzieci nierzadko boją się opuszczać namioty w obawie przed pedofilami. Najbardziej głośnym echem odbiła się sprawa zbiorowego gwałtu na trzyletnim chłopcu, którego imigranci dokonali w Szwecji w styczniu tego roku.

CWIK/Panstwochrzescijanskie.pl

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net