17 maja 2024
RodzinaWiadomości

Handel organami w Planned Parenthood

Dziennikarskie śledztwo ujawniło, że amerykańska organizacja Planned Parenthood promująca zabijanie nienarodzonych dzieci handluje również ich organami. Sprawa wstrząsnęła Ameryką – zwłaszcza, że organizacja jest częściowo opłacana z publicznych pieniędzy i wspierana przez prezydenta Obamę.

Amerykańscy dziennikarze skontaktowali się z lekarką z organizacji, dr Deborą Nucatolą. Przedstawili się jako chętni na zakup organów i umówili na spotkanie w jednej z miejscowych restauracji, a następnie utrwalili ukrytą kamerą, jak dr Nucatola bez skrępowania ujawnia im tajniki makabrycznej działalności swojej kolegów i koleżanek. Nucatola jest wysokiej rangi pracownikiem Planned Parenthood, zarządza ośrodkami tej organizacji oraz sama przeprowadza zabójstwa nienarodzonych dzieci. Jak przyznaje bez odrobiny zażenowania, lekarze wiedzą już podczas wykonywania swoich okrutnych praktyk, które organy należy zachować w nienaruszonym stanie. Wyrywając dziecko z macicy kleszczami starają się nie uszkodzić serca czy wątroby, które potem zostaną sprzedane – na te organy jest bowiem największy popyt.

Proceder, którym zarządza Nucatola jest nie tylko zbrodniczy, ale i nielegalny. Prawo USA zezwala niestety wciąż na zabicie dziecka w łonie matki, lecz karze handel organami. Przedstawiciele Plannet Parenthood wiedzą o tym doskonale, dlatego utrzymują całą działalność z tym związaną w ścisłej tajemnicy – dotarcie dziennikarzom do dowodów zajęło aż trzy lata. Jednocześnie szefowie Nucatoli wiedzą doskonale o zyskownym procederze, chwaląc ją za to, jak świetnie go zorganizowała i nim zarządza.

Mgot/gosc.pl

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Jeden komentarz do “Handel organami w Planned Parenthood

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net