HIT! Chciała zagiąć „tropicieli teorii spiskowych” pytając, co się bardziej opłaca koncernom farmaceutycznym: Lek czy szpryca? Na jej nieszczęście, dr Witczak podał konkretne liczby

Dr Matylda Kłudkowska, wiceprezes Krajowej Rady Diagnostów Laboratoryjnych postanowiła uderzyć w niesprecyzowanych „tropicieli teorii spiskowych” i zapytała, co bardziej opłaca się globalnym koncernom farmaceutycznym: Szpryca na koronawirusa, czy lek na Covid-19? Dr Piotr Witczak podał konkretne dane wskazujące jednoznacznie, że w ich interesie jest jak najdłuższa sprzedaż preparatu na koronawirusa.

– Drogi tropicielu teorii spiskowych. Zastanów się, czy BigPharma zarabia więcej na jednej szczepionce, czy na tonie leków, które trzeba w Ciebie wtłoczyć, jak leżysz w oddziale intensywnej terapii. MOCNO TO PRZEMYŚL – napisała na Twitterze dr Kłudkowska.

Na wpis odpowiedział dr Piotr Witczak. Biolog medyczny wskazał, że tylko preparat Pfizera w pierwszym kwartale tego roku wygenerował 3,5 mld USD (prawie 14 mld zł).

– Firma Gilead zarobiła 2,8 mld ze sprzedaży remdesiviru za cały 2020. Regularne szczepienie 2-3x w roku kilku MILIARDÓW ludzi vs max kilkadziesiąt MILIONÓW ludzi/rok wymagających drogiego leczenia covid – napisał dr Witczak.

I tak oto pytanie mające „obalać 'teorie spiskowe'” stało się argumentem za tym, by „konspirację” uznać za fakt.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

One thought on “HIT! Chciała zagiąć „tropicieli teorii spiskowych” pytając, co się bardziej opłaca koncernom farmaceutycznym: Lek czy szpryca? Na jej nieszczęście, dr Witczak podał konkretne liczby

  • 10 listopada 2021 o 23:43
    Permalink

    Jak nawet mało rozgarnięci nie mogą zrozumieć że nie tylko te breje przyczyniają się do Naszej zagłady. Ale to OCIPIENIE KLIMATA robi to samo! Chcecie walczyć ze szczurami o żarcie na śmietniku? Jeżeli będzie o co walczyć!

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net