HIT! Covidianka awanturuje się w samolocie. Zainterweniował pilot, histeryczka została wyprowadzona (WIDEO)

W sieci pojawiło się nagranie pokazujące rozhisteryzowaną kobietę – jak się okazało, covidiankę – która żądała usunięcia z samolotu pasażera z powodu braku paszportu covidowego. Kobieta podkreśla, że mężczyzna nie jest zaszprycowany oraz nie nosi maski. Co ciekawe, sama kobieta – deklarująca przyjęcie szprycy, więc teoretycznie powinna czuć się bezpieczna – także nie nosi maski, co nie umknęło uwadze innych pasażerów.

Na nagraniu widzimy kobietę bez maski, która kłóci się z obsługą samolotu. Jak wykrzykuje, nie chce siedzieć w danym miejscu, ponieważ pasażer obok nie ma maski i paszportu covidowego.

Stewardessa wyjaśnia, że nie ma możliwości przeniesienia nikogo na inne miejsce, ponieważ ilość miejsc w samolocie jest pełna. Sama kobieta zaś ma swoje miejsce, za które zapłaciła.

Do histeryczki jednak to nie trafiło. Covidianka wygraża się, że zadzwoni „po gliny”. – Nie możemy przesuwać pasażerów, bo ktoś nie chce siedzieć obok nich – wyjaśnia spokojnie kolejny raz kobieta z obsługi. – On gwałci nasze prawa i nasze bezpieczeństwo – bredzi dalej kobieta.

Następnie mówi, że mężczyzna „nie jest zaszczepiony”. – Jeśli chcesz podróżować, musisz mieć maskę i być zaszczepiony – przekonuje kobieta. Wówczas jeden z pasażerów zwrócił uwagę, że ona sama nie nosi maski. – Bo mam astmę – odpowiada nerwowo.

Histeryczna covidianka wypowiedziała jeszcze kilka „mądrości”. – Mam warunki zdrowotne. Mam dzieci, jestem w pełni zaszczepiona, by je chronić. Celowo narażacie moje zdrowie na ryzyko – przekonywała. Stewardessa spokojnie, lecz stanowczo powiedziała, że jeśli kobieta chce lecieć tym lotem, musi zająć miejsce.

– Znam prawo! Gwałcicie prawo właśnie teraz, totalnie łamiecie prawo! Musicie znaleźć mi inne miejsce – bredzi, na co stewardessa prostuje, że nie ma prawa nakazującego bycie zaszprycowanym, by wejść na pokład.

Kobieta dalej bredziła, aż w końcu osobiście zjawił się pilot samolotu. – Wiem, jakim wyzwaniem jest dzisiaj podróż powietrzna. Ale w moim samolocie nie będzie dyskryminacji. Zaszczepiony czy nie, musimy się nawzajem szanować. A jak widzę, masz z tym problem. Proszę opuścić pokład – powiedział mężczyzna. Zszokowana covidianka została chwilę później wyprowadzona z samolotu.

Nie wiadomo, skąd pochodzi materiał i kto go nagrał. Film zamieszczony przez Mariusza Zbanyszka na Twitterze został w ciągu godziny obejrzany 5 tys. razy.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net