HIT! Kobieta zaparkowała na trzech miejscach, miała pretensje, że nie może otworzyć drzwi, a potem jeszcze zwyzywała mężczyznę (WIDEO)

W sieci pojawiło się nagranie, na którym kobieta w wulgarnych słowach ma pretensje do kierowcy stojącego obok jej auta. Problem w tym, że sama zajęła trzy miejsca.

Nagranie zamieszczono na kanale „Polscy Kierowcy” na YouTube. Zdarzenie widzimy z kamery kierowcy, który stanął na parkingu przy sklepie Makro. Jak twierdzi, stanął obok zajmującego aż trzy miejsca parkingowe auta, by sprawdzić coś na telefonie.

W międzyczasie na miejsce przyszła kobieta, która zaparkowała wspomniany „trzymiejscowy” samochód. Nie tracąc czasu na bycie spokojną czy miłą, wyrzuca pretensje do kierowcy, że… za blisko stoi. – Chcę drzwi otworzyć, a nie za bardzo mogę – mówi roszczeniowym tonem.

– Tak to jest, jak się na trzech miejscach parkuje – odpowiada kierowca. – No to k***a nie parkuję na trzech, prawda. Zaparkowałam na jednym, nie widzi pan? – odpowiedziała kobieta. Kierowca wówczas wyliczył i zapewne też wskazał, choć tego kamera nie uchwyciła, ile miejsc zajęła swoim autem.

– Wiesz co, sp*****aj – odpowiedziała kobieta po konfrontacji z rzeczywistością. Co również interesujące, choć kierowca przestawił zaraz auto, by awanturnica mogła wejść do swojego auta… ta dalej do mężczyzny krzyczała wulgaryzmy i epitety.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net