HIT! Replikanie Bielana mają swoją siedzibę w biurze posła Lewicy!

Partia Adama Bielana „Republikanie”, mająca być „wolnorynkową” satelitą PiS ma swoją siedzibę w biurze poseł Lewicy Beaty Maciejewskiej. Poseł poinformowała, że sprawę zgłosiła do sądu.

Na stronie Sądu Okręgowego w Warszawie znajduje się informacja, że siedziba partii Republikanie znajduje się w Gdańsku przy ul. Miszewskiego 17/204. Problem w tym, że od początku kadencji Sejmu pod tym adresem znajduje się biuro poseł Lewicy Beaty Maciejewskiej.

– Przez 1,5 roku pan (Adam) Bielan niestety nie zrozumiał, że miejsce, w którym jest zarejestrowana jego partia, to jest biuro poselskie posłanki Lewicy – powiedziała poseł Maciejewska. Dodała, że replikanie przez 1,5 roku nie potrafili zmienić adresu siedziby w sądzie okręgowym, „łamiąc tym samym prawo”.

– Jeśli doszło do zmiany siedziby, jeśli doszło do tego, że miejsce danego ugrupowania zostało zmienione, w ciągu 14 dni dane ugrupowanie ma obowiązek powiadomić o tym sąd – podkreśliła i zaapelowała, by Bielan zmienił dane w sądzie.

– Dzisiaj wysyłam pismo w tej sprawie do Sądu Okręgowego w Warszawie, powiadamiam o zaniedbaniach Partii Republikańskiej. Konsekwencją niezmienienia tego adresu może być nawet wykreślenie tej partii z rejestru partii politycznych – kontynuowała poseł Maciejewska.

nczas.com

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.