HIT! W niedzielę na spędzie Tuska pandemii nie było, ale 11 listopada już będzie. Trzaskowski zapowiada problemy Polakom na święto niepodległości. Bąkiewicz: Czy tego chce czy nie, Marsz Niepodległości się odbędzie

Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski twierdzi, że „Marsz Niepodległości nie powinien się odbyć” z powodu tzw. pandemii. Dosłownie kilka dni temu podobnych obiekcji władze miasta nie miały, gdy odbywał się spęd ludzi wierzących w to, że rządząca oligarchia dąży do polexitu, a który to spęd zwołał Donald Tusk. Prezes Marszu Niepodległości Robert Bąkiewicz zapowiedział, że „czy Trzaskowski tego chce czy nie, Marsz Niepodległości się odbędzie”.

– Za każdym razem mówię jasno, że Marsz Niepodległości organizowany przez pana Bąkiewicza nie powinien się odbyć. Mówię, że są używane symbole, dlatego zawsze występuję, żeby marsz przygotowany przez takich ludzi nie był w Warszawie organizowany – przyznał prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski „Onetowi”. Dodał, że gdy kieruje do sądu wniosek o zakazanie legalnego Marszu Niepodległości, „najczęściej sąd staje na stanowisku, że a priori nie można zakazać przed marszem tego typu zgromadzenia”.

– Inaczej było w pandemii, sąd się przychylił do mojego wniosku. Mam nadzieję, że teraz będzie tak samo, że epidemia to nie jest czas na organizowanie aż tak wielkich demonstracji – palnął Trzaskowski.

Na uwagę, że dopiero co PO organizowała spory spęd, Trzaskowski ponownie przyznał, że tzw. pandemia to tylko pretekst. – „Ja uważam, że nie są to tylko kwestie dotyczące epidemii. Ja uważam, że takie organizacje jak ONR powinny być w Polsce zakazane – odpowiedział.

– Ponieważ jest epidemia. W niedzielę nie było – wyśmiał wypowiedź prezydenta dziennikarz Marcin Dobski. – Rafał Trzaskowski w 2020: Poszedłbym w Marszu Niepodległości. Rafał Trzaskowski w 2021: Marsz Niepodległości nie powinien się odbyć. – skwitował Michał Jelonek. – Ciekawe, że jedne marsze w Warszawie mogą się odbyć pomimo epidemii, a drugie nie powinny, ponieważ jest epidemia. Niesamowicie upolityczniony ten koronawirus – napisał Marcin Makowski z wp.pl.

– Mówiłem, że na łości2021 ratusz się będzie zasłaniał śmiertelną pandemią zabójczego koronawirusa. Jeszcze do kompletu brakuje, żeby tego samego dnia feminazi i kodowcy zebrali na manifę i żeby im akurat pozwolono, to będzie nowy poziom hipokryzji – napisał założyciel naszego portalu Dominik Cwikła. – Jak feminazi wyjdą na ulice, to też nie będzie. No ale jak przyjdzie 11 listopada, to łohoho, panie. Pandemia będzie i lament, że oto siewcy śmierci idą – napisał wczoraj, komentując wypowiedź rzecznika sanepidu o tym, że dla osób łamiących obostrzenia sanitarne na prounijnym spędzie PO w niedzielę nie nałożono żadnych kar.

– Czy Trzaskowski tego chce czy nie, Marsz Niepodległości się odbędzie – zapewnił Robert Bąkiewicz, prezes Rot Niepodległości i stowarzyszenia Marsz Niepodległości.

Tegoroczny Marsz Niepodległości przejdzie pod hasłem „Niepodległość nie na sprzedaż”.

onet.pl / twitter.com

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net