HIT! W reżimówce nie chciano mówić o systemie inwigilującym Pegazus. Cykliści przemycili hasło do porannego programu TVP

W dzisiejszym „Pytaniu na Śniadanie” w TVP2 gośćmi było dwoje rowerzystów. Nie byłoby w tym nic niesamowitego, gdyby nie fakt, że ci postanowili „przemycić” temat systemu szpiegowskiego Pegazus do stacji, w której bardzo niechętnie wspomina się o tej sprawie.

O sprawie poinformował „Niebezpiecznik” na Twitterze”. – Cykliści ztrollowali TVP. Ich bluzy ułożyły się w PEGASUS. To nie przypadek, bo ktoś przed startem audycji wysłał nam to – czytamy w tłicie, do którego załączono link do pastebin.com.

– Warszawa, 9 stycznia 2022. Od dłuższego czasu PiS, rząd oraz funkcjonariusze TVP nie chcieli poruszyć tematu Pegasusa w reżimowych mediach. Więc postanowiliśmy go tam przemycić w ramach obywatelskiego protestu, na sobie. Ten tekst piszemy w niedzielę 9 stycznia, aby nikt nie twierdził po publikacji materiału, że przesłanie płynące z naszych bluz to przypadek. Protestujcie przy każdej okazji, do skutku! – napisano w zalinkowanym tekście.

– A na Fejsie rowerzysty widać skrót SHA1 z tej właśnie treści… Opublikowane 1h przed startem. Więc zaplanowane – podsumował „Niebezpiecznik”.

Internauci porównują sytuację do wiersza „Runą” z 1939 roku autorstwa Zbigniewa Turka – błędnie przypisywanego Czesławowi Miłoszowi.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net