3 marca 2024
RodzinaWiadomości

„Postępowa Europa” zapłaci za mordowanie nienarodzonych

twitter.com/1Limburg

W odpowiedzi na decyzję prezydenta Trumpa o zakazie finansowania przez USA organizacji promujących na świecie zabijanie dzieci nienarodzonych, Holandia oferuje wparcie finansowe. Holenderska minister chce przeznaczyć 10 milionów Euro dla zwolenników tego rodzaju morderstwa.

Jedną z pierwszych ważniejszych decyzji Donalda Trumpa na stanowisku prezydenta Stanów Zjednoczonych było przywrócenie tzw. Mexico City Policy. Oznacza to, że międzynarodowe organizacje zajmujące się dokonywaniem dzieciobójstwa prenatalnego, nie będą mogły korzystać z amerykańskich funduszy federalnych. Odcięcie sporych funduszy konsternację i niepokój zwolenników mordowania dzieci, którzy zgromadzeni na konferencji zamkniętej przed mediami od razu zaczęli szukać rozwiązania zastępczego.

Pieniądze na promowanie i wykonywanie morderczego procederu tzw. aborcji zaoferowała Holandia, wkrótce przyłączyły się do niej Belgia, Norwegia i Dania. Holenderska minister Lilianne Ploumen zaprezentowała światu nowo powołaną organizację pod nazwą „She Decides”, na rzecz której zaoferowała od razu 10 milionów Euro. Pozostałe kraje przeznaczyły takie same sumy. Co kryje się za „She Decides”? Jak można przeczytać na stronie organizacji i co sama Ploumen otwarcie przyznała w wywiadzie dla „New York Timesa”, chodzi o promowanie na całym świecie „antykoncepcji, planowania rodziny, edukacji seksualnej i/lub bezpiecznej aborcji”. W tym samym wywiadzie minister mocno skrytykowała kraje katolickie za walkę z dzieciobójstwem.

MGOT/pch24,pl, nytimes.com

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net