6 kwietnia 2024
RodzinaWiadomości

„Homo-małżeństwa” w całej Europie

Czy już wkrótce homoseksualiści będą mogli zawierać związki na prawach małżeństwa? Unia Europejska zmierza do narzucenia państwom członkowskim przyjęcia rozwiązań, które będą legalizować związki partnerskie innymi słowy brać. Eurokraci zainspirowali się niedawnymi wydarzeniami w Stanach Zjednoczonych.

Na ten temat, z nieukrywaną radością wypowiadał się  Frans Timmermans, wiceprzewodniczący Komisji Europejskiej, na spotkaniu zainicjowanym przez Stowarzyszenie Gejów i Lesbijek. USA niedawno zalegalizowały „małżeństwa” tej samej płci. Zostało to narzucone odgórnie wszystkim stanom. Według Fransa Timmermansa, także Komisja Europejska powinna doprowadzić do tego, aby wszystkie kraje UE przyznały parom homoseksualnym prawo zawierania „małżeństwa”.

Inne zdanie na ten temat ma dr Błażej Kmieciak, bioetyk. Jego zdaniem, UE nie ma prawa tak głęboko ingerować w życie człowieka, zwłaszcza w prawa zarezerwowane wyłącznie dla rodziny. – To, co zdarzyło się w Stanach Zjednoczonych, to, co wcześniej zdarzyło się w Irlandii, a więc referendum, ale także decyzje sądu meksykańskiego dotyczące par jednopłciowych powoduje, że ta mała grupa „nabiera wiatru w żagle”. Pamiętajmy, że to są tzw. małżeństwa. To nie jest forma dyskryminacji. W małżeństwie każda ze stron podejmuje role, które są szczególnie istotne w tym momencie. W tego typu relacji, o której mówimy nie ma możliwości wymiany tych ról, nie ma możliwości dalszego tworzenia rodziny – podkreśla Kmieciak.

Joan/pch24.pl

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net