27 lutego 2024
RodzinaWiadomości

Homolobby przeciwko rodzinom

Organizacje homoseksualne protestują przeciwko konferencji poświęconej promocji normalnej rodziny, poprowadzonej przez Światowy Kongres Rodzin w Salt Lake City. Human Right Watch, The Southern Poverty Law Center oraz inne ugrupowania homoseksualne zarzuciły, że kongres szerzy mowę nienawiści i homofobię.

Według HRW, Światowy Kongres Rodzin nie powinien istnieć. Propaguje on normalną rodzinę i przez to sprawia, że mniejszości seksualne np. w Rosji, Słowacji czy Ugandzie są dyskryminowane oraz prześladowane. W Salt Lake City na Konferencji trwającej 4 dni zebrało się ponad 3 tys. osób z ponad 60 krajów. Jest to już  Dziewiąty Światowy Kongres Rodzin, podczas którego wezmą udział gubernator stanu Utah Gary Richard Herbert z żoną Jeanette oraz prokurator generalny Sean Reyes zajmujący się walką z prostytucją i handlem ludźmi.

„Jesteśmy międzynarodową, interdyscyplinarną i międzyreligijną koalicją organizacji. Odłożyliśmy na bok różnice kulturowe i teologiczne, koncentrując się na podstawowych prawach człowieka: ochronie prawa do życia i normalnej rodziny” – pisała Janice Shaw Crouse, dyrektor wykonawczy Światowego Kongresu Rodzin w „The Salt Lake Tribune”. Podczas konferencji przemawiać będzie m.in. Nick Vujicic, australijski kaznodzieja pochodzenia serbskiego oraz trener motywacyjny, który urodził się bez rąk i nóg.

Kilka miesięcy wcześniej organizacje pederastów namawiały burmistrza stanu Utah, aby nie zgadzał się na zorganizowanie tego zgromadzenia. Oskarżyli również twórców kongresu o nietolerancję i podżeganie do nienawiści oraz do tworzenia przepisów przez koalicję Światowego Kongresu Rodzin nieprzychylnych mniejszości seksualnym w innych krajach. Jak przekonywał Larry Jacobs, dyrektor zarządzający Światowym Kongresem Rodzin, konferencja broni tradycyjnej rodziny, na którą składa się mężczyzna i kobieta razem wychowujący dzieci, ponieważ jedynie w takiej rodzinie mogę się one rozwijać prawidłowo.

Joan/pch24.pl

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net