I to jest właśnie „standard moralny”. Wpolityce.pl atakuje Lubnauer, bo wyzywa wyborców. A co zrobiła ich szefowa?

W tekście „Jaśnie Pani przemówiła! Lubnauer z pogardą: PiS wygrało w zacofanych cywilizacyjnie regionach. Będziemy uświadamiać obywateli” anonimowy redaktor portalu wpolityce.pl atakuje Lubnauer z Nowoczesnej. Dosłownie kilka dni wcześniej dokładnie to samo zrobiła szefowa „niepokornego” propartyjnego portalu i nie raczyła przeprosić.

Walka PO-PiS-u i ich pochodnych trwa i napędza emocje tłumu, który zamiast skupiać się na realnych działaniach i faktach, skupia się na wzajemnym szczuciu przez polityków i usłużne media. Tym razem mamy kolejny przykład hipokryzji ze strony portalu Karnowskich.

– Jeżeli spojrzymy, gdzie wygrał PiS, to trzeba sprawdzać, czy nie ma tam ograniczeń cywilizacyjnych. Mamy zamiar patrzeć, czy nie ma ideologizacji. Będziemy uświadamiać obywateli, żeby patrzyli, czy władza nie ideologizuje obywateli – powiedziała Lubnauer w radiowej Trójce.

Za te słowa portal postanowił wieszać psy na polityk z fatalnej opozycji. O ile oburzenie jest słuszne, o tyle ten portal powinien zacząć od siebie. Zaraz po wyborach szefowa portalu, który teraz wyraża „święte oburzenie” postanowiła zwyzywać mieszkańców miast, w których wygrała KO.

– Warszawa, Poznań, Łódź czy Legionowo utrwaliły dziś najgorszy stereotyp Polaka – cwaniaka, złodzieja i kombinatora. Na szczęście Polska to nie tylko największe miasta. Wręcz przeciwnie! – napisała redaktor naczelna propartyjnego medium.

Aby jeszcze bardziej poczuć się „fajnie” umieszczono reakcje wybranych internautów. No bo przecież kobietę-szefa trzeba utwierdzać w jej decyzjach. Propagandowe wpisy znajdują się w tekście „Wyborcy PiS są zacofani? Internauci wściekli po słowach Lubnauer: »Wstyd«, »Stalinowska taktyka«, »Pycha kroczy przed upadkiem«”.

A Polacy zamiast potępić jedną i drugą wypowiedź, potępiają „przeciwnika”, zaś „swoich” bronią.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.