Imam z Kolonii: kobiety są winne

foto: Youtube
foto: Youtube

Imam Sami Abu-Yusuf z Kolonii twierdzi, iż zajścia, do których doszło w tym mieście w sylwestrową noc, to wina… kobiet. Zdaniem muzułmańskiego duchownego molestowane i zgwałcone Niemki same sprowokowały ataki, bo były skąpo ubrane i wyperfumowane.

– Wydarzeniom z nocy sylwestrowej były winne same dziewczęta, ponieważ były w połowie nagie i wyperfumowane.  To żadne zaskoczenie, że mężczyźni chcieli je atakować – ogłosił Imam Abu-Yusuf, duchowy przywódca meczetu Al Tahweed. Środowisko skupione wokół tej salafickiej świątyni od dłuższego czasu jest obiektem zainteresowań niemieckiej policji i służb specjalnych. Według imama sylwestrowe stroje młodych kobiet to „dolewanie benzyny do ognia”. Nie tak dawno również burmistrz Kolonii uznała, iż molestowane kobiety same są sobie winne (TUTAJ).

Co ciekawe, środowiska deklarujące się jako „broniące praw kobiet” nie stanęły po stronie poszkodowanych Niemek. Zapytana o komentarz do wydarzeń w Kolonii Niemiecka Partia Feministyczna nie wykazała zainteresowania tematem. – W Europie, w Niemczech, w patriarchatach przemoc wobec kobiet jest na porządku dziennym. Mówimy o tym od 40 lat. Zamiatane to było dotąd pod dywan. Wypłynęło to teraz, gdy przestępstw dokonali nie Niemcy, lecz obcy – skomentowała rzecznik partii, Margot Müller, w rozmowie z dziennikarzami niezależnej.pl.

MGOT/kresy.pl, niezalezna.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net