Imigranci nie będą wpuszczani do UK

David Cameron oświadczył w czwartek, że nielegalni imigranci nie będą mogli wchodzić na teren Wielkiej Brytanii. W ten sposób chcą im dać do zrozumienia, że „kraj ten nie jest dla nich bezpieczną przystanią”.

Jak zapowiedział Cameron przed dziennikarzami w Wietnamie, Rząd Brytyjski zainwestuje w budowanie ogrodzeń i bezpieczeństwo przy terminalach eurotunelu w Calais i Coquelles we Francji.

– Wszystko, co można zrobić, zostanie zrobione, by nasze granice były bezpieczne, a brytyjscy urlopowicze mogli udawać się na swoje urlopy bez przeszkód – powiedział BBC. – Musimy rozwiązać kwestię leżącą u źródła problemu; musimy powstrzymać tych ludzi od wyprawiania się przed Morze Śródziemne w poszukiwaniu lepszego życia – podkreślił premier Wielkiej Brytanii.

Francuskie MSW poinformowało, że każdej nocy od 1,5 do 2 tys imigrantów od 2 miesięcy usiłuje przedostać się do do tunelu pod kanałem La Manche, by przedrzeć się do Wielkiej Brytanii. Dzisiaj w nocy policja wywiozła kilkaset osób daleko od terminalu tunelu.

Joan/onet.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net