24 maja 2024
Wiadomości

Interpol zatrzymał podejrzanych o przemyt imigrantów

W ramach policyjnej operacji przeprowadzonej pod kierunkiem Interpolu zostało zatrzymanych 26 osób. Podejrzewane są o udział w przemycie migrantów. Organizacja zwróciła się do opinii publicznej o pomoc w zatrzymaniu innych poszukiwanych. 

foto: YouTube (Pamela Geller) "Thousands More Muslims Storm Slovenia"
foto: YouTube (Pamela Geller) „Thousands More Muslims Storm Slovenia”

Interpol poinformował w opublikowanym dzisiaj oświadczeniu, że wśród zatrzymanych w maju w ramach operacji z udziałem policjantów z 24 krajów jest Marokańczyk podejrzany o sprzedaż syryjskim migrantom fałszywych belgijskich dowodów tożsamości. Ponadto mowa jest również o grupie Albańczyków, która miała przewozić migrantów łodzią za 14 tys. euro przez kanał La Manche.

Interpol zaapelował także o pomoc w zatrzymaniu kolejnych 11 osób podejrzanych m.in. o przemyt Irakijczyków i Afgańczyków. Na portalu Interpolu zostały zamieszczone zdjęcia poszukiwanych. Wśród nich znajduje się skazana za kierowanie rumuńską organizacją przestępczą Mariana Crucerescu. Organizacja ta nielegalnie przerzucała ludzi przez granice Węgier i Austrii. Innym poszukiwanym jest Kolio Georgiew Kolew podejrzany o próbę przerzucenia dziewięciu Afgańczyków z Bułgarii do Austrii. Dwóch migrantów zginęło podczas próby przemytu gdy ciężarówka, którą jechali, przewróciła się na Węgrzech.

Zorganizowane grupy przestępcze, jak podkreśla Interpol, mają wielki wpływ na europejski kryzys migracyjny. Zgodnie z szacunkami, przemytnicy migrantów zarobili w zeszłym roku do 6 miliardów euro.

MGOT/panstwochrzescijanskie

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net