Islamiści wchodzą do basenu w ubraniach?

W Aquaparku w Koszalinie islamiści mieli łamać zasady przebywania na basenie. Jarek Wilczek opublikował na swoim profilu na Facebooku zdjęcie, przestawiające jak muzułmanki wchodziły ubrane od stóp do głów, na co nie reagowali pracownicy basenu.

foto: Facebook
foto: Facebook

W regulaminie czytamy: „Na terenie hali basenowej obowiązuje czysty strój kąpielowy, spełniający wymogi higieniczne oraz estetyczne, nie posiadający zamków błyskawicznych albo innych wstawek metalowych lub plastikowych, mogących stanowić zagrożenie dla zdrowia lub bezpieczeństwa korzystającego jak również być przyczyną uszkodzeń elementów wyposażenia pływalni:

a. dla kobiet jedno lub dwu częściowy, przylegający do ciała

b. dla mężczyzn kąpielówki o długości maksymalnie do połowy uda, nie posiadające kieszeni ani zamków”

Polacy czuli się dotknięci tym, że oni muszą przestrzegać regulaminu, a muzułmanie mogą robić co im się podoba. Obsługa basenu miała złamać swój własny regulamin. Internauci skrytykowali całe wydarzenie na fanpejdżu basenu na Facebooku.

Administratorzy profilu „Park Wodny Koszalin” wydali dzisiaj oświadczenie w związku z tą sprawą. Tłumaczą, że strój islamistki na zdjęciu jest muzułmańskim strojem przeznaczonym wyłącznie do kąpieli.

„W nawiązaniu do zdarzenia nagłośnionego w dniu 14.02.2016r., należą się Państwu słowa wyjaśnienia.

Nasz obiekt odwiedziła kobieta ubrana w strój kąpielowy, który wzbudził wśród Państwa duże kontrowersje. Osoba przedstawiona na rozpowszechnianym od kilku dni zdjęciu ubrana była w obowiązujący w kulturze muzułmańskiej strój kąpielowy (tzw. burkini). Podobnie, jak w przypadku kultur zachodnich nie jest to strój codzienny, a przeznaczony wyłącznie do zażywania kąpieli. Obsługa Parku Wodnego Koszalin stwierdziła częściową niezgodność stroju kobiety ze zdjęcia z Regulaminem Ogólnym Parku Wodnego Koszalin, ponieważ strój nie był wystarczająco przylegający. W trosce o komfort naszych klientów, w przyszłości obsługa będzie zwracała na ten fakt baczniejszą uwagę” – czytamy na facebookowej stronie parku wodnego.

Joan/prawicowyinternet.pl, Facebook.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.