ISIS chce walczyć z Indiami

foto: Wikimedia Commons
foto: Wikimedia Commons

Państwo Islamskie postanowiło wypowiedzieć wojnę krajom ościennym, takim jak: Indie, Pakistan, Bangladesz i Afganistan. Powodem do ekspansji na ich terytorium mają być rzekome lincze na muzułmanach spożywających wołowinę, bowiem wśród wyznawców hinduizmu krowy uchodzą za święte zwierzęta.

Islamiści szykują się do walki z Indiami. Twierdzą, że „prezydent Narenda Modi” przygotowuje swoich rodaków do wojny z muzułmanami, a jego kraj prześladują wyznawców islamu. W rzeczywistości Modi jest premierem, nie prezydentem.

Dżihadyści zapowiadają również, że wywołają wojnę w każdym państwie, ponieważ jest ich 1,5 miliarda i są wszędzie obecni. Deklarują, że będą walczyć o Nowy Światowy Porządek w każdym kraju i w każdym miejscu. Szczytowym momentem tej walki będzie bitwa przeciwko „siłom fałszywego mesjasza” (al-Dajjal)ą. Kpią również ze strategii państw Zachodu, powołując się na przykład Belgii, która dziennie przeznacza 53 mln dolarów na walkę z zagrożeniem terrorystycznym, a nie umie znaleźć 20 osób uzbrojonych tylko w AK-47.

Szy/pch24.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net