ISIS morduje Brytyjczyków

foto: Pixabay (kolaż)
foto: Pixabay (kolaż)

Terroryści z ISIS opublikowali w sieci kolejne nagranie, które przedstawia egzekucję rzekomych „brytyjskich szpiegów”. Islamiści grożą również Wielkiej Brytanii ostrzegając, że zamierzają zabić tamtejszych „niewiernych”.

Dżihadyści z ISIS zabili pięciu mężczyzn, których określili „brytyjskimi szpiegami”. Jeden z islamistów mówiący z angielskim akcentem zapowiedział także inwazję na Wyspy Brytyjskie. Zwracając się bezpośrednio do premiera Camerona terrorysta zakpił, że zaangażowanie Londynu w walkę z ISIS nie ma żadnego wpływu na działalność Państwa Islamskiego. – Jakie to dziwne, że przywódca małej wyspy grozi nam garstką samolotów. Można było pomyśleć, że wyciągnąłeś wnioski z lekcji, jakiej udzieliliśmy twojemu żałosnemu panu w Waszyngtonie – mówił dżihadysta. – Wydaje się, że jesteś równie arogancki i głupi jak twoi poprzednicy: Blair i Brown – kpił przedstawiciel ISIS.

Media ogłosiły, ze ISIS znalazło już następcę Jihadi Johna (Muhammeda Emwaziego), zabitego w listopadzie ubiegłego roku. W sobotę na terytoriach ISIS doszło do 26 nalotów. Zniszczone cele znajdowały się nieopodal miast Dajr az-Zaur, Manbidż i Ajn Isa. Bojownicy Państwa Islamskiego nie pozostali dłużni i przeprowadzili udane ataki na bazę irackiej policji w Niniwie. Zastrzelono tam siedmiu napastników, ale trzem kolejnym udało się zdetonować kamizelki z materiałami wybuchowymi. W trakcie ataku zginęło 12 policjantów, a 20 zostało rannych.

Szy/pch24.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net