24 maja 2024
Kościół i wiaraWiadomości

ISIS pochwala gwałty i bicie pojmanych kobiet

Według broszury Państwa Islamskiego dżihadyści mogą swobodnie i bezkarnie gwałcić i bić pojmane niewolnice. Wydział Badań i Fatwy samozwańczego „Państwa Islamskiego” opracował w 2014 roku dokument pt. „Pytania i odpowiedzi dotyczące brania jeńców i niewolnic”, gdzie zostały podane wszystkie szczegóły.

Traktowanie kobiet jako obiektów do zaspakajania potrzeb seksualnych w „Państwie Islamskim” jest dla Europejczyków barbarzyństwem – ale nie dla władz ISIS. Stworzyły one kodeks, dzięki któremu dżihadyści otrzymują formalne zezwolenie na gwałty i bicie pojmanych niewolnic. Dodatkowo słowa zapisanego dokumentu mają, zdaniem autorów, potwierdzenie w Koranie. Fragmenty „Pytań i odpowiedzi dotyczących brania jeńców i niewolnic” zostały dwa dni temu zamieszczone na portalu Memri.org. Ich lektura budzi przerażenie.

„Dopuszcza się kupowanie, sprzedaż i wręczanie jako podarunków kobiet – jeńców i niewolnic, jako że są zaledwie własnością”,”Dopuszcza się mieć stosunek seksualny z kobietą wziętą do niewoli. Wszechmogący Allah powiedział: [Udani są wierzący], którzy strzegą ich czystości, z wyjątkiem swoich żon lub (jeńców i niewolników), które posiadają ich prawe ręce, w czym są wolni od winy [Koran 23: 5-6]” – można przeczytać we wspomnianym dokumencie. Zachęca on również do przemocy fizycznej wobec kobiet oraz stosunki płciowe z dziewczynkami: „Zezwala się na współżycie z niewolnicą, która nie osiągnęła dojrzałości płciowej, jeśli nadaje się ona do współżycia; jeśli jednak nie, wówczas wystarczy cieszyć się nią bez współżycia” – piszą autorzy.

Najczęściej ofiarą ISIS padają chrześcijanki oraz jazydki, zamieszkujące Syrię oraz Irak.

Joan/pch24.pl

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net