23 lutego 2024
Kościół i wiaraWiadomości

Muzułmanki pobiły Francuzkę

Młoda kobieta w Reims została zaatakowana przez grupę agresywnych dziewcząt, ponieważ, ich zdaniem, jej strój był „niemoralny”. Mimo patologicznej ostrożności, z jaką miejscowe media opisują sprawę, Francuzi dostrzegli oczywisty związek sprawy z islamem.

21-letnia Francuzka opalała się w parku Léo-Lagrange w mieście Reims. Miała na sobie dwuczęściowy kostium kąpielowy, co nie spodobało się grupce młodych dziewczyn przechodzących obok. Nakazały one kobiecie zakrycie się, ponieważ jej strój jest „niemoralny”, a gdy ta odmówiła, dotkliwie ją pobiły.

Ofiara trafiła do szpitala, o losach muzułmanek zdecyduje sąd. Wiadomo, że jedna z nich jest niepełnoletnia, reszta ma kolejno 17, 18 i 24 lata.

We Francji sprawa wzbudziła ogromne emocje. Choć media z chorobliwą ostrożnością unikają wspominania o pochodzeniu, wyznaniu czy nawet imionach agresywnych dziewcząt, by nie być oskarżonym o piętnowanie mniejszości, Francuzi zdają się domyślać, iż w sprawie chodzi o islam. Na portalach społecznościowych pojawiły się wpisy, iż atak na kobietę z Reims to kolejny dowód na niesprawdzenie się multi-kulti. „Pobita ponieważ opalała się w kostiumie kąpielowym. Maroko? Rabat? Arabia Saudyjska? Nie, Reims”, „Kolejny atak buddystów” – takie ironiczne komentarze można znaleźć m.in. na Twitterze. Wspominana jest również m.in. sprawa ataku na mężczyznę, który w tramwaju jadł kanapkę z szynką.

MGOT/onet.pl, euro-jihad.com, europe-israel.org.

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net