Islam to wzór tolerancji. Tak twierdzi niemiecki minister

Tobias Koch – OTRS, CC BY-SA 3.0 de, Wikimedia Commons

Niemieckie ideologiczne brednie nikogo już nie zaskoczą? Wolfgang Schauble, niemiecki minister finansów udowadnia, że można. – Uważam na przykład, że przez całe stulecia żydzi w krajach ukształtowanych przez islam cierpieli mniej, niż w tych ukształtowanych przez chrześcijaństwo – ogłasza niemiecki minister.

Według Schaubla, islamska kultura powinna być dla Europy wzorem tolerancji. Miałaby być to jedna z cnót, których „zarówno chrześcijanie jak i ateiści” mogliby się nauczyć od muzułmanów. Dodaje też, że jego zdaniem w islamie urzeczywistnia się wiele ludzkich wartości.

Urodzony w 1942 roku Wolfgang Schäuble to jeden z najbardziej doświadczonych niemieckich polityków. W swojej karierze był już przewodniczącym Unii Chrześcijańsko-Demokratycznej (CDU), szefem Urzędu Kanclerskiego, ministrem spraw wewnętrznych oraz – kim pozostaje do dziś – ministrem finansów. Jeszcze w ubiegłym roku, na fali gwałtownego spadku poparcia dla kanclerz Merkel po otwarciu granic dla masowej migracji, to właśnie Schäuble uchodził za jedynego polityka, który mógłby przynajmniej przejściowo objąć urząd kanclerza, zastępując Merkel.

pch24.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net