Islamiści torturują porwanego księdza

4 marca w Jemenie doszło do islamistycznej agresji wymierzonej w katolików. Podczas napadu na klasztor zamordowano cztery siostry misjonarki miłości. Porwano także kapłana, którego los przez długi czas był nieznany. Okazuje się, że ksiądz Tom Uzhunnalil jest w rękach islamistów, którzy chcą go ukrzyżować w Wielki Piątek. Na całym świecie ludzie modlą się w intencji kapłana oraz  o nawrócenie jego prześladowców.

Foto: twitter.com/SJCantius
Foto: twitter.com/SJCantius

– Ten salezjanin jest naprawdę świętym kapłanem. Słyszałem to od wielu osób. Był jedynym księdzem w tej części Jemenu. Wspierał misjonarki miłości, odprawiał Mszę, troszczył się o ludzi w potrzebie. Odpowiadał także za inne kościoły na tym terenie, które zostały zniszczone w czasie wojny i w których nie sprawuje się już liturgii – powiedział o porwanym kapłanie ks. Thomas Sebastian. Do tej pory nie było wiadomo, gdzie znajdował się ksiądz. Jak się okazuje, kapłan jest w niewoli islamistów, którzy go torturują i planują ukrzyżować w Wielki Piątek.

Trwa modlitewna krucjata za Salezjanina. Internauci proponują trzykrotne zmówienie „Wierzę w Boga” za prześladowców chrześcijan i ich nawrócenie oraz trzy razy pomodlić się za Ojca Toma modlitwą „Zdrowaś Maryjo”. Zachęcamy do podjęcia się krucjaty – wszystko ma rozstrzygnąć się za dwa dni.

Mas/Pch24.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net