17 maja 2024
Kościół i wiaraWiadomości

Islamizacja rodziny przez Fatimę

Była katoliczka, Fatima Az-Zahra (dawna Maria Giulia Sergio), mieszkająca w Neapolu, wystąpiła w znanym talk-show we Włoszech. Zasłynęła z tego, że została muzułmanką w 2009 roku. Niedawno udało się jej nakłonić całą rodzinę, by odeszła od swojej wiary i także przeszła na islam.

Fatima została „ochrzczona” przez włoskie media jako „Dżihad-lady”. Az-Zahra opuściła swojego męża, który był umiarkowanym muzułmaninem z Maroka i zaczęła nowe życie z islamistą z Albanii. Obecnie udało się jej namówić całą rodzinę, by zmieniła religię i przeszła na islam. Nawiązała kontakt z Państwem Islamskim w Syrii i do tego samego namawiała swoich bliskich. Władze Neapolu zatrzymały rodzinę udającą się do przebywającej już w Syrii Fatimy (Marii).

Według włoskich przedstawicieli władz, dawna Maria, podczas kontaktowania się we Włoszech z rodziną, opiewała cudowność ISIS. – Państwo Islamskie to idealne miejsce do życia. Przypomina raj. Jest wspaniałe jedzenie i picie, szczyci się znakomitym systemem ochrony zdrowia – mówiła Fatima do swojej rodziny.

Jedynie 80-letnia babcia nie wyparła się swojej wiary i pozostała katoliczką. Jej wnuczka zbeształa ja i stwierdziła, że jest „zagubioną, niewierną staruszką, która zasługuje na to, by pozostawić ją samej sobie”. Oprócz tego, że włoskie władze zatrzymały rodzinę Marii, udało się im również powstrzymać imigrantów z Albanii, którzy udawali się do Syrii.

Joan/pch24.pl

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net