Jabłonowski znowu zatrzymany. Groził posłom trafieniem „na listy śmierci”. „Chcę ich zabić. A dlaczego nie?”

Patostreamer Wojciech O., znany w Internecie jako Aleksander Jabłonowski został ponownie zatrzymany przez policję. Wcześniej groził posłom śmiercią za poparcie tzw. lex konfident.

W sobotę odbyła się manifestacja przeciwników lex konfident w Bydgoszczy. Jabłonowski krzyczał na nim, że ma w ręce „kij na poselski r*j”. Groził także posłom, którzy poprą bubel prawny.

– Jeśli poprą ustawę, to skazują się na śmierć i my te listy śmierci tworzymy. (…). Ja, Wojciech O. [cenz. red.], znany w Internecie jako Aleksander Jabłonowski, chcę ich zabić. A dlaczego nie?! Bo jestem przepełniony radosną nienawiścią i chcę ich śmierci – mówił Jabłonowski.

Następnego dnia poseł PO Paweł Olszewski zapowiedział zgłoszenie sprawy do prokuratury. W odpowiedzi na tę zapowiedź, patostreamerzy Wojciech O. i Marcin O. nagrali krótki komentarz i umieścili go w sieci. W wulgarnych słowach zagrozili posłowi PO Olszewskiemu.

– Pawliku, pośliku, funflu (…) ty będziesz prokuratorowi d*pę zawracał mną? (…) Masz szansę nie znaleźć się na listach śmierci – mówił w materiale Jabłonowski.

W efekcie szef KO Borys Budka wezwał prokuraturę i policję do zareagowania na słowa patostreamera. Wczoraj wieczorem Wojciech O. został zatrzymany.

– Mężczyzna został zatrzymany w związku z sobotnim zgromadzeniem i publicznym nawoływaniem do popełnienia przestępstwa. Jutro usłyszy zarzuty – poinformowała bydgoska policja.

wprost.pl / twitter.com

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net