Jak długo jeszcze potrwa Wielka Histeria? Dr Afelt w TVN24: Przez pewien czas, 3-5 lat

Dr Aneta Afelt, z Interdyscyplinarnego Centrum Modelowania Matematycznego i Komputerowego UW w „Faktach po faktach” w TVN24 powiedziała, że „musimy przywyknąć do tego, że przez pewien czas, 3-5 lat” będziemy funkcjonowali w tzw. reżimie sanitarnym.

Wielka Histeria, czyli czas, gdy rządy wielu państw, pod pretekstem tzw. pandemii wprowadzają absurdalne restrykcje i zakazują wielu ludziom normalnie funkcjonować oraz pozbawiają ich dostępu do opłacanych często pod przymusem państwowych usług, trwa już ponad rok. Choć „religia pandemiczna” mająca nawet swoje „relikwie” jest usilnie kreowana przez polityków, media oraz różne instytucje, coraz więcej osób podważa zasadność całej sytuacji, a jeszcze więcej zastanawia się, kiedy ten okres się skończy.

Dla osób, które jakimś cudem naiwnie sądziły, że „to jeszcze tylko dwa tygodnie”, w TVN24 nie pojawiła się dobra wiadomość. Dr Aneta Afelt z Interdyscyplinarnego Centrum Modelowania Matematycznego i Komputerowego UW w „Faktach po faktach” powiedziała, że „o powrót do takiej rzeczywistości, do jakiej przywykliśmy sprzed marca 2020 roku, nie będzie tak łatwo”.

Dołóż cegiełkę do prawdziwie niezależnych, bezpartyjnych mediów.
KLIKNIJ TUTAJ i pomóż nam się rozwijać. Za każdą wpłatę serdecznie dziękujemy!

– My musimy przywyknąć do tego, że przez pewien czas, 3-5 lat, dopóki nie będziemy znali pełnej sytuacji, naszej reakcji na kolejne warianty, naszej reakcji immunologicznej odpowiedzi na szczepienia, na to, jak długo utrzymuje się odporność, w jaki sposób wirus będzie próbował obejść nasze wszystkie metody zapobieżenia jego rozprzestrzenianiu, dopiero wtedy będziemy w miarę przyzwoicie przygotowani naukowo i strategicznie – przekonywała dr Afelt.

Prowadząca program Katarzyna Kolenda-Zaleska dopytała, czy to oznacza, że przez co najmniej 3-5 lat będziemy musieli żyć w obecnym tzw. reżimie sanitarnym. – Z pewnością należy się przygotować na to, że reżim epidemiologiczny będzie nam towarzyszył w ciągu najbliższego czasu. Ten najbliższy czas bardzo trudno zdefiniować – odpowiedziała dr Aneta Afelt.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

7 thoughts on “Jak długo jeszcze potrwa Wielka Histeria? Dr Afelt w TVN24: Przez pewien czas, 3-5 lat

 • Avatar
  9 kwietnia 2021 o 17:57
  Permalink

  Niech zgadnę, pani doktor ma jedyne słuszne korzenie?

  Odpowiedz
  • Avatar
   10 kwietnia 2021 o 10:35
   Permalink

   Twoje korzenie nie przetwarzaja danych. Troli wszedzie pełno. Malo kto z was mysli obiektywnie i analizuje sytucje. Dla was kanapa browar i tarcza pis. Zero myslenia o pokoleniach, wlasnych dzieciach i wnukach.

   Odpowiedz
 • Avatar
  9 kwietnia 2021 o 22:25
  Permalink

  Ta pani powinna nosić maskę do końca życia. Uroda pierwyj sort.

  Odpowiedz
  • Avatar
   10 kwietnia 2021 o 10:31
   Permalink

   Pokaz swoja urode moze tez sie posmiejemy.

   Odpowiedz
  • Avatar
   10 kwietnia 2021 o 11:08
   Permalink

   Przechodzimy do Ery Wodnika,ktory stoi na prawdzie i ktora zwyciezy te wszelkie niedozeczne sytuacje ktore nam te GADY stwazaja zblizaja sie do konca.Ludzie badzcie dobrej wiary, nie bujcie sie dobro zwyciezy.pozdrowienia z Niemiec.

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.