Jak za PO. Policja pałą i bronią gładkolufową uderzyła w tłum patriotów w Warszawie. Są doniesienia o policyjnych prowokatorach (WIDEO)

Dziś w Warszawie stow. Marsz Niepodległości zorganizowało wydarzenie polegające na przejechaniu trasy w ramach święta niepodległości 11 listopada. Oprócz tego mnóstwo przeszło w formie tradycyjnej. Doszło do ostrych starć z policją. Dziennikarze relacjonujący wydarzenie wspominają o policyjnych prowokatorach.

Marsz ruszył po godz. 14 z Ronda Dmowskiego w Warszawie. Uczestnicy mieli pojechać pod Stadion Narodowy i tam zawrócić, by zakończyć wydarzenie pod dworcem głównym.

Przy Rondzie de Gaulle’a doszło do starć z policją, która oddzieliła uczestników od czoła pochodu, który był już na Moście Poniatowskiego. Policja twierdzi, że w jej stronę rzucano kamienie i race. Sytuacja uspokoiła się po kilkudziesięciu minutach. W starciu wzięło udział kilkadziesiąt osób.

Organizatorzy oraz dziennikarze mówili o prowokatorach w tym miejscu. Dziennikarz Radia WNET powiedział o „grupie rosłych, pewnych siebie mężczyzn”, która przemieściła się w rejon ronda. Sugerował, że to nieumundurowani policjanci.

Do kolejnych starć doszło pod Stadionem Narodowym. Policja zażądała rozejścia się z powodu „nielegalnego zgromadzenia”. Ktoś obrzucił wówczas policjantów racami i butelkami.

Policja otoczyła ludzi przy stacji Warszawa Stadion. Jak przyznała, użyto wobec ludzi gazu i broni gładkolufowej.

twitter.com / nczas.com

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

One thought on “Jak za PO. Policja pałą i bronią gładkolufową uderzyła w tłum patriotów w Warszawie. Są doniesienia o policyjnych prowokatorach (WIDEO)

  • 6 grudnia 2020 o 19:10
    Permalink

    Czy policyjni terroryści z BOA też uczestniczyli w ataku na MN?

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net