Jechał autostradą z rodziną i… odpadła mu kierownica. Tesla ZAŻĄDAŁA OPŁATY za naprawę

W sieci pojawiła się relacja jednego z użytkowników elektrycznych samochodów marki Tesla. Podczas jazdy autostradą wraz z rodziną odpadła kierownica. Jak się okazuje, to nie pierwszy taki przypadek w tych autach.

Relację przedstawił użytkownik Twittera preneh24. 24 stycznia miał odebrać nowy samochód, zaś niebezpieczny incydent wydarzył się 30 stycznia. Podczas jazdy samochodem Tesla Model Y wraz z rodziną po autostradzie kierownica po prostu odczepiła się od swojego miejsca.

Co ciekawe, to nie pierwszy taki przypadek. W 2020 roku właściciel Tesli Model 3 przejechał kilkaset kilometrów od odebrania z salonu nowego samochodu. Wówczas również odczepiła się kierownica, choć na szczęście nie zdarzyło się to na autostradzie, lecz podczas cofania na parkingu.

Wówczas w samochodzie miało zabraknąć śruby mocującej kierownicę do kolumny deski rozdzielczej.

Najnowszy przypadek wywołał dodatkowe emocje, ponieważ po kontakcie z Teslą, firma obciążyła właściciela auta opłatą serwisową za naprawę uszkodzenia kierownicy. Po nagłośnieniu przez internautę sprawy firma wycofała roszczenie.

– Tesla nie jest oczywiście jedynym producentem, który doświadcza podobnych problemów podczas produkcji swoich samochodów – nie widziałem jednak, aby w którymś z aut innych firm odpadła kierownica podczas jazdy. Dodatkowo, w ostatnim czasie przedsiębiorstwo Elona Muska bardzo często informuje klientów o konieczności przeprowadzenia specjalnych akcji serwisowych – czytamy na portalu instalki.pl.

instalki.pl

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/gkvmg5

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/gkvmg5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net