21 czerwca 2024
Wiadomości

Jesienna pogoda. Nawet 15 st. C w Sylwestra (PROGNOZA POGODY)

Dziś i jutro temperatura w Polsce będzie wskazywała w ciągu dnia w wielu miejscach zdecydowanie ponad 5 stopni Celsjusza. Jednak na przełomie roku termometry będą pokazywały nawet 15 stopni.

IMGW podało, że dziś w niektórych miejscach w Polsce temperatura osiągnie nawet do 11 stopni Celsjusza. W zachodnich regionach kraju oraz w Małopolsce temperatura wyniesie 9-10 stopni.

W centrum kraju i na Pomorzu będzie trochę chłodniej, bo 7-8 stopni, zaś na wschodzie – 5-7 stopni Celsjusza. Na północy Polski oraz na Dolnym Śląsku spodziewane są opady deszczu. Temperatura ujemna będzie tylko w Tatrach.

Jutro będzie trochę chłodniej. Temperatura w ciągu dnia na południowym zachodzie Polski wyniesie 8-9 stopni, zaś na wschodzie 4-6 stopni Celsjusza. W pozostałych regionach termometry wskażą do 7 stopni. Za wyjątkiem Małopolski i Opolszczyzny, nie powinny występować opady deszczu.

Sylwester ciepły i deszczowy

31 grudnia temperatura wzrośnie. W zachodnich województwach temperatura wyniesie do 15 st. C, zaś w pasie centralnym i na północy 11-13 stopni.

Na Podkarpaciu i Lubelszczyźnie temperatura wyniesie 8 st., zaś na Podlasiu 9-10 st. C.

Jednak ostatni dzień tego roku będzie deszczowy i pochmurny. Niewielkich przejaśnień można spodziewać się jedynie na Podkarpaciu, Mazowszu oraz w Wielkopolsce oraz Małopolsce. Poza południowym wschodem oraz Wielkopolską i Kujawsko-Pomorskiem, wszędzie można spodziewać się opadów.

interia.pl

Dziękujemy, że jesteś z nami! Prosimy o udostępnienie materiału na Twoich mediach społecznościowych oraz obserwowanie nas na Facebooku. Znacząco też pomożesz w dalszym rozwoju portalu wspierając nas dowolną comiesięczną kwotą poprzez zrzutkę.

Możesz także zapisać się na nasz newsletter. Będziesz otrzymywać od nas najciekawsze informacje z ostatnich dni.

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net