23 czerwca 2024
Wiadomości

Jest nowy sponsor Ekstraligi Żużlowej

Przez co najmniej trzy sezony żużlowe rozgrywki ligowe będą pod nazwą PGE Ekstraliga. Powodem jest podpisanie umowy Polskiej Grupy Energetycznej z Ekstraliga Żużlową.

– To niezwykle ważny dzień dla tej dyscypliny. Cieszę się, że tak solidny partner został sponsorem tytularnym najlepszej ligi żużlowej świata. To świetna wiadomość także dla klubów, bowiem do ich kas będą wpływać większe środki. Widać, że wartość Ekstraligi cały czas wzrasta – powiedział Andrzej Witkowski, prezes Polskiego Związku Motorowego.

Swoje zadowolenie wyraża również prezes Polskiej Grupy Energetycznej Marek Woszczyk, który jest jednocześnie przedstawicielem nowego sponsora tytularnego. – PGE angażuje się w sponsoring sportu żużlowego ze względu na szacunek dla kibiców i wielką sympatię dla tej dyscypliny. Umowa sprzyja rozwojowi żużla w Polsce, a dla PGE to świetna inwestycja w promocję marki oraz sposób na zwiększenie jej rozpoznawalności – tłumaczył prezes PGE.

– W sumie mamy obecnie trzech sponsorów. Liczymy jednak, że po Grand Prix w Warszawie (18 kwietnia) będzie przybywać nam partnerów. To jeden z naszych celów. Chcemy pokazać tę dyscyplinę z najbardziej atrakcyjnej strony – wyraził nadzieję Wojciech Stępniewski, prezes zarządu Ekstraliga Żużlowa sp. z o.o.

Transmisje telewizyjne będą przeprowadzane przy pomocy platformy cyfrowej NC+, z którą także Ekstraliga podpisała kontrakt. – Po raz pierwszy w historii wszystkie mecze pierwszej kolejki będą transmitowane na żywo w telewizji. Wprowadzone do użytku będą inne rozwiązania techniczne, testowane w zeszłym sezonie – mówił Stępniewski.

AMMO/sportowasilesia.com

Dziękujemy, że jesteś z nami! Prosimy o udostępnienie materiału na Twoich mediach społecznościowych oraz obserwowanie nas na Facebooku. Znacząco też pomożesz w dalszym rozwoju portalu wspierając nas dowolną comiesięczną kwotą poprzez zrzutkę.

Możesz także zapisać się na nasz newsletter. Będziesz otrzymywać od nas najciekawsze informacje z ostatnich dni.

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net