Jeszcze w tym roku ruszy publiczne dochodzenie ws. działań rządu podczas tzw. pandemii

Premier Zjednoczonego Królestwa Boris Johnson poinformował, że jeszcze w tym roku wyznaczony zostanie przewodniczący publicznego dochodzenia badającego działania rządu w odpowiedzi na tzw. pandemię.

Wczoraj premier Johnson spotkał się z pięciorgiem członków organizacji COVID-19 Bereaved Families for Justice. Zrzesza ona – według PAP – „rodziny ofiar pandemii”. Przeglądając jednak udostępniane treści i informacje na stronie – bardzo ogólne – zdaje się jednak, że chodzi raczej o ofiary brytyjskich absurdów wprowadzanych pod pretekstem tzw. pandemii.

– Wysłuchałem ich bardzo smutnych historii o stratach, jakich doznali w swoim życiu. I oczywiście niewiele mogłem powiedzieć, by złagodzić ich cierpienie. Ale powiedziałem, że jesteśmy zdeterminowani zapewnić, że doświadczenia osób pogrążonych w żałobie będą czymś, co weźmiemy pod uwagę w dochodzeniu publicznym – powiedział premier Johnson po spotkaniu. Dodał, że przewodniczący dochodzenia zostanie wybrany „przed końcem roku”.

Organizacja w wydanym oświadczeniu wyraziła zadowolenie z samego faktu spotkania, jednak rozczarowani są tym, że premier nie widzi „pilnej potrzeby”, by rozpocząć śledztwo. Sam Johnson uważa, że dochodzenie powinno się rozpocząć po zakończeniu tzw. pandemii, by „nie rozpraszało uwagi” podczas „walki” z nią.

polskieradio24.pl / covidfamiliesforjustice.org / kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

3 komentarze do “Jeszcze w tym roku ruszy publiczne dochodzenie ws. działań rządu podczas tzw. pandemii

 • 30 września 2021 o 07:57
  Permalink

  Tzw. pandemia :D Proponuje redaktorowi naczelnemu tego portalu ruszyć dupę i iść do szpitala na tzw.oddziały covidowe, gdzie pewnie są sami statyści. Popracuj sobie chłopaku kilka dni, a potem redaguj te bzdury o tzw. pandemii. I weźcie się w końcu za robotę, zamiast udawać dziennikarzy, kiedy tak naprawdę jesteście propagandzistami Konfederacji i wyznawcami Brauna „Szczęść Boże”

  Odpowiedz
  • 1 października 2021 o 08:43
   Permalink

   Ty byłeś w szpitalu? Jak tam wszedłeś? Doradź mi jak to zrobić, bo koniecznie chcę połazić, zeby zobaczyć te przepełnione oddziały.

   Odpowiedz
  • 1 października 2021 o 19:40
   Permalink

   @Obserwator Tam nawet statystów nie ma :) A jak ktoś poszedł i chciał nagrać, jak wyglądają te rzekome stosy trupów, to wzywano policję i wszczynano sprawę. Kilka tylko przypadków opisywaliśmy tutaj. I nie, nie jesteśmy propagandystami żadnej partii, ani tym bardziej wyznawcami jakiegokolwiek człowieka. Bez odbioru.

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net