Jonny Daniels brylował na salonach III RP. Jest spokrewniony z premierem Izraela

Jonny Daniels jest spokrewniony z premierem Izraela Naftalim Bennettem. Poinformował o tym dwa lata temu, gdy Bennett był jeszcze ministrem obrony narodowej tego państwa.

Jonny Daniels brylował na salonach III RP bez znanego publicznie statusu. Ze zdjęć można byłoby wyciągnąć – błędny – wniosek, że jest członkiem rządu.

Wśród licznych zdjęć, którymi chwalił się w sieci, można znaleźć m.in. takie, na których rozmawia z premierem Mateuszem Morawieckim, prezydentem Andrzejem Dudą oraz wieloma innymi politykami – m.in. z Patrykiem Jakim, Rafałem Trzaskowskim czy Jarosławem Kaczyńskim. Kontaktował się – czym chwalił się w sieci – z osobami ze świata medialnego, m.in. Jackiem Karnowskim czy o. Tadeuszem Rydzykiem CSsR.

Tymczasem jest to osoba, która jest spokrewniona z osobami u władzy w państwie położonym w Palestynie. Pod koniec 2019 roku Jonny Daniels pochwalił się, że jest spokrewniony z Naftalim Bennettem. Wówczas był to minister obrony Izraela. Od 13 czerwca Bennett jest już premierem.

– Było podekscytowanie na skrajnej prawicy, że jestem spokrewniony z żydowskim parlamentarzystą Belgii, Michaelem Freilichem, więc pomyślałem, że podekscytuję ich bardziej obrazkiem z kolejnym moim krewnym z małżeństwa – ministrem obrony Izraela Naftalim Bennetem – napisał na Twitterze Jonny Daniels.

Tymczasem rząd warszawski do dnia dzisiejszego nie poinformował jasno, w jakim charakterze miały miejsce spotkania jego przedstawicieli z Jonnym Danielsem i o czym rozmawiano. Biorąc pod uwagę, że Daniels to krewny szefa innego państwa – powinien zrobić to niezwłocznie.

twitter.com / kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net