Jonny Daniels donosi na Polskę w amerykańskich mediach! „Znam ludzi, którzy opuścili Warszawę, aby uciec przed Marszem Niepodległości”

YouTube

W wywiadzie, który ukazał się w amerykańskim „Wall Street Journal” dowiadujemy się, że Jonny Daniels jest „konserwatywnym doradcą rządu PiS”. Oprócz tego szkaluje uczestników Marszu Niepodległości i przekonuje, że „ludzie się boją”.

– Znam wielu ludzi, którzy opuścili Warszawę, aby uciec od tego marszu – powiedział Jonny Daniels. Został podpisany przez gazetę jako „konserwatywny doradca rządu PiS”. Poinformował też, że po propozycji delegalizacji ONR i MW z jego strony zaczęto mu wysyłać groźby dotyczące życia.

– Ludzie się boją i to nie jest miejsce, w którym Polska powinna być w setną rocznicę niepodległości Polski – ocenił.

Gazeta wskazuje, że Marsz Niepodległości połączył „skrajnie prawicowe grupy” i „jest punktem zbornym politycznego marginesu Europy”. Ocenia również, że prezydent Duda i premier Morawiecki byli na czele marszu, „który stał się zbyt wielki by go zakazać” oraz „zbyt polityczny, by go zignorować”. Ma to być dowód na to, że obecny warszawski rząd „nie może całkowicie zniszczyć takich ekstremistów”.

A artykule w „WSJ” podkreślono, że żaden europejski przywódca nie wziął udziału w Marszu Niepodległości, zaś „ambasada USA skłaniała Amerykanów do unikania go”.

Młodzież Wszechpolska oraz Obóz Narodowo-Radykalny określone są jako „dwie organizacje, które przyjęły nazwy od faszystowskich młodzieżówek z lat 30”. Wspomina się także o nazwaniu przez nie w ostatnim czasie Żydów „piątą kolumną”, która jest „nielojalna wobec narodu”.

kresy.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.