Joseph Fritzl wyjdzie na wolność w 2024 roku? „Bestia z Amstetten” przechodzi badania psychologiczne. Może spędzić w zamknięciu krótszy czas, niż jego córka

Austriak Josef Fritzl, znany jako „bestia z Amstetten” to najprawdopodobniej najsłynniejszy na świecie pedofil. Przez 24 lata więził i wykorzystywał seksualnie własną córkę i spłodził z nią siedmioro dzieci. W 2009 roku usłyszał wyrok dożywocia, jednak obecnie trwają testy psychologiczne, w wyniku których zwyrodnialec może wyjść na wolność w 2024 roku.

Josef Fritzl przechodzi obecnie serię testów psychologicznych. Mają one ustalić, czy po 15 latach więzienia zwyrodnialec może wyjść na wolność. 86-letni pedofil mógłby więc wyjść z więzienia już w 2024 roku, gdyby uznano go za osobę „nie stanowiąca zagrożenia”.

Media twierdzą, że jest mało prawdopodobne, żeby testy dały takie wyniki oraz by sędzia przyznał mu wolność. Gdyby tak się jednak stało, w więzieniu spędziłby mniej czasu, niż więził swoją córkę, Elisabeth. Według ustaleń śledztwa, Fritzl zgwałcił ją ponad 3 tys. razy i spłodził z nią siedmioro dzieci. Więził ją przez 24 lata w piwnicy. Elisabeth miała wówczas 18-42 lata.

Jedno z dzieci pedofila zmarło w wyniku komplikacji i braku udzielenia pomocy medycznej, której potrzebowało. Fritzl spalił wówczas zwłoki dziecka w domowym kotle grzewczym.

Według mediów, stan psychiczny „bestii z Amstetten” pogorszył się znacznie z biegiem lat. Większość czasu spędził w odosobnieniu. Fritzlowi przypisuje się m.in. demencję.

polskatimes.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net