Julia Skripal chce wrócić do Rosji. Jest jednak jedno „ale”

Facebook Yulia Skripal

Kuzynka Julii Skripal powiedziała w rozmowie ze „Sputnikiem”, że chce powrócić do Rosji, gdy stan zdrowia jej ojca się poprawi. Jednak córka byłego oficera wywiadu we wcześniej wydanym oświadczeniu poinformowała, by jej kuzynka „na razie mnie nie odwiedzała ani nie próbowała się ze mną skontaktować” oraz że „jej opinie i założenia nie są moimi ani mojego ojca”.

– Powiedziała, że u niej wszystko w porządku, ma Internet, zobaczyła, wszystko przemyślała. Jak ojcu się poprawi, wraca do domu – powiedziała kuzynka Julii Skripal, Wiktoria. – Nie możecie sobie wyobrazić, jak ona [babcia — red.] się ucieszyła, kiedy dowiedziała się, że u Siergieja wszystko dobrze, zwłaszcza że nie ode mnie, a bezpośrednio od Julii, od razu lżej na sercu – dodała.

Wcześniej Wiktoria Skripal była chętnie cytowana przez media związane z Rosją. W oświadczeniu Julii Skripal znalazła się prośba, by nie kontaktowała się z nią i zastrzegła, że nie przedstawia ona opinii jej oraz jej ojca. – Jestem bezpieczna i czuję się wraz z upływem czasu coraz lepiej, ale nie jestem jeszcze na siłach, aby udzielić mediom wywiadu, choć mam nadzieję, że kiedyś to się stanie. Do tego czasu chcę podkreślić, że nikt poza mną i moim ojcem nie może się wypowiadać w naszym imieniu. Dziękuję kuzynce Wiktorii za jej troskę o nas, ale proszę, aby na razie mnie nie odwiedzała ani nie próbowała się ze mną skontaktować. Jej opinie i założenia nie są moimi ani mojego ojca – oświadczyła w kwietniu Julia Skripal.

sputniknews.com, rmf24.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.