Już szósty stan zrywa z Planned Parenthood

foto: YouTube.com
foto: YouTube.com

Do placówek w Teksasie wkroczyli urzędnicy amerykańskiego departamentu zdrowia. Rozpoczęło się śledztwo w sprawie handlu ludzkimi organami przez Planned Parenthood. „To polityczny atak!” – próbują atakować przedstawiciele dzieciobójczej organizacji.

W związku z rozlicznymi nieprawidłowościami finansowymi oraz skandalem związanych z handlem organami, władze Teksasu ucięły już dotacje pieniężne dla Planned Parenthood. Teraz śledczy z departamentu zdrowia domagają się dokumentów, które potrzebne są im do przeprowadzenia dochodzenia. Chodzi m.in. o kwestie wykorzystania ciał zamordowanych nienarodzonych dzieci. Pracownicy Planned Parenthood podnoszą larum, nazywając śledztwo „politycznym atakiem”. – Jesteśmy zaniepokojeni zakresem i dogłębnością tego, o co oni proszą – denerwuje się jedna z urzędniczek organizacji. Śledczy z departamentu zdrowia działają już w Houston, Dallas, San Antonio i Bronsville.

Dotychczas Planned Parenthood było w Teksasie finansowane ze stanowych funduszy. Trzy dni temu gubernator wstrzymał dotacje dla zbrodniczego giganta. Tym samym Teksas dołączył do Utah, Alabamy, New Hampshire, Arkansas oraz Luizjany, które w tym roku zrezygnowały z finansowania Planned Parenthood. Władze stanowe podkreśliły, iż w obliczu tak ciężkiego łamania programu zdrowotnego nie jest możliwe dalsze wspieranie organizacji z rządowych pieniędzy. – Teksas uczynił krok do przodu, by pokazać swą bezkompromisową postawę w dziedzinie ochrony życia i zapewnienia służby zdrowia dla kobiet ­– zadeklarował gubernator stanu, Gregory Abbott. – Brutalne praktyki Planned Parenthood muszą się skończyć – dodał.

W uniknięciu śledztwa Planned Parenthood nie pomogło dotychczas posiadanie tak ogromnego sojusznika jak Barack Obama, który nie szczędził pochwał i podziękowań pod jej adresem. Organizacji uparcie broni również starająca się o urząd prezydenta Stanów Zjednoczonych Hilary Clinton. O skandalu związanym z handlem organami przez Planned Parenthood można przeczytać m.in. TUTAJ

MGOT/pch24, foxnews.com, theguardian

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net