3 kwietnia 2024
Wiadomości

Kaczyński opowiedział dowcip. Zapadła cisza. Prowadzący musiał prosić o brawa (WIDEO)

Jarosław Kaczyński podczas wizyty w Puławach opowiedział w trakcie wystąpienia dowcip. Zaśmiał się z niego, jednak na sali zapadła charakterystyczna dla kiepskich dowcipów cisza. Prowadzący musiał poprosić o brawa.

Wczoraj Jarosław Kaczyński odbył spotkanie propagandowe z wybranymi mieszkańcami Puław. W trakcie wystąpienia poruszał kilka kwestii bieżących.

Postanowił jednak opowiedzieć także dowcip.

– Kiedyś, jak żeśmy pierwszy raz doszli do władzy jako Prawo i Sprawiedliwość w 2015 r., to żeśmy ten projekt przedstawiali i w Unii Europejskiej, i w Stanach Zjednoczonych. W Unii Europejskiej nie bardzo chciano o tym rozmawiać, w Stanach Zjednoczonych spotkałem się wtedy z grupą, mogę chyba powiedzieć uczciwie, najwybitniejszych filozofów politycznych i politologów amerykańskich, przedstawiłem im ten program, powiedzieli, że dobrze, ale Europejczycy na pewno go nie zrealizują. Tam tak niedopowiedziane było, bo w końcu ja też Europejczyk, że są za głupi – powiedział Kaczyński, po czym się zaśmiał.

Sala jednak nie podzielała poczucia humoru szefa rządzącej oligarchii. Choć dało się słyszeć jakiś lekki chichot, na sali zapadła cisza.

– A brawo? – powiedział przez mikrofon prowadzący spotkanie, po czym rozległy się brawa.

– Może niektórzy są za głupi, ale my nie, my jesteśmy wystarczająco mądrzy – dodał Kaczyński.

Wówczas już tłum wiedział, jak „należy” zareagować i rozległy się oklaski bez zachęty ze strony prowadzącego.

– Na spotkanie z prezesem PiS mogły wejść tylko osoby, które znalazły się na liście zaproszonych gości. Prowadzący spotkanie poseł PiS obiecywał, że prezes odpowie nawet na trudne pytania. Takie jednak nie padły. Media społecznościowe obiegło nagranie, na którym prowadzący spotkanie z Jarosławem Kaczyńskim odczytuje krótką laurkę dla prezesa PiS – podaje onet.pl.

onet.pl / youtube.com

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net