25 września 2023
Wiadomości

Kaczyński pozywa Pińskiego za przekonywanie, że jest homoseksualistą. Proces rusza w przyszłym tygodniu

Jan Piński przekonywał publicznie, że Jarosław Kaczyński jest homoseksualistą. Z tego powodu szef rządzącej oligarchii pozywa dziennikarza o zniesławienie.

Sprawa zaczęła się w marcu ubiegłego roku. Jan Piński opublikował na YouTube film pt. „Dlaczego Jarosław Kaczyński tak prześladuje LGBT”. Przedstawił w materiale tezę, jakoby szef PiS przez długi czas miał homoseksualny romans z oficerem WSI, kpt. Piotrem Polaszczykiem.

Piński przekonywał również, że „haka” na Jarosława Kaczyńskiego ma również Antoni Macierewicz. Miałyby być to akta operacji „BUŚ”, którą w latach 90-tych prowadziły WSI.

Według Pińskiego, w teczce ma znajdować się dokumentacja filmowa homoseksualnych kontaktów Kaczyńskiego z oficerem WSI. Informacje na ten temat miały trafić 15 lat temu w ręce byłego szefa MON.

W odpowiedzi na nagranie Kaczyński oskarżył szefa portalu wiesci24.pl o naruszenie prywatności oraz szerzenie nieprawdziwych informacji. Żąda od Pińskiego przeprosin i wpłaty 10 tys. zł na cele charytatywne.

Proces ma rozpocząć się we wtorek. Piński na świadków zamierza wystawić m.in. Lecha Wałęsę – który przed laty mówił, iż „skłonności” Kaczyńskiego były znane służbom specjalnym już w czasach PRL-u – oraz byłego wiceprezydenta Warszawy i homoseksualistę Pawła Rabieja, który zna Kaczyńskiego z dawnych lat.

Wśród świadków mają pojawić się również Janusz Palikot, Robert Biedroń i rzekomy były partner szefa PiS Piotr Polaszczyk.

o2.pl

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/gkvmg5

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/gkvmg5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net