Kaja Godek apeluje ws. ustawy antyaborcyjnej

Kaja Godek, była działaczka Fundacji Pro-Prawo do Życia umieściła petycję (TUTAJ) do premier Beaty Szydło o inicjatywę ustawodawczą ws. ochrony życia nienarodzonych dzieci. Umieszczona wczoraj inicjatywa została już podpisana przez ponad 500 osób.

„Minęło 8 lat rządów partii, która przedstawiała się jako obywatelska, a w rzeczywistości ignorowała wolę Polaków. W najbliższych dniach obejmie Pani stanowisko Prezesa Rady Ministrów i uzyska wotum zaufania od nowo wybranego Sejmu” – czytamy w apelu Kai Godek.

„Wśród wielu pilnych spraw, jakie czekają na uregulowanie, pierwszorzędną wydaje się kwestia wprowadzenia prawnej ochrony życia wszystkich dzieci od poczęcia niezależnie od ich stanu zdrowia czy też okoliczności, w jakich przyszło im się począć i rozwijać w łonie matki. Odchodząca władza wykazywała obojętność na los nienarodzonych i wzrastającą rokrocznie liczbę aborcji. Nie była też wrażliwa na los dzieci abortowanych na późnym etapie ciąży ani na fakt, że wiele z nich przeżywa „zabieg” i umiera godzinami już poza organizmem matki. W imieniu najsłabszych i najbardziej bezbronnych musieli się zatem wypowiadać obywatele. Kolejne projekty podpisane przez setki tysięcy Polaków odpadały jednak w pierwszym czytaniu, a podpisy trafiały do sejmowych niszczarek” – napisała w petycji do Beaty Szydło Kaja Godek.

Była działaczka Fundacji Pro-Prawo do Życia wnosi o podjęcie inicjatywy prawnej, która zakaże mordowania nienarodzonych ludzi. „Apeluję do Pani Premier o skorzystanie z tego narzędzia i jak najszybsze wniesienie do laski marszałkowskiej projektu ustawy chroniącej życie i zdrowie każdego człowieka od poczęcia” – napisała w apelu Kaja Godek.

CWIK/CitizenGO.org

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/gkvmg5

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/gkvmg5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net