Kalendarz pro-life

foto: fb.com/BractwoMalychStopek
foto: fb.com/BractwoMalychStopek

Promująca ochronę życia grupa wydała nietypowy kalendarz. Przedstawia on w zabawny sposób kolejne etapy rozwoju małego człowieka.

Zainspirowani sukcesem wystawy „Jestem człowiekiem” działacze pro-life, zdecydowali się stworzyć kalendarz, który będzie w prostej formie ukazywał fazy rozwojowe dziecka w łonie matki. W publikacji znajdą się grafiki, które można było oglądać na wystawie.

W przystępny i zabawny sposób przypominają one o kolejnych etapach rozwoju malucha. Prowadząc rozmowy odnośnie ochrony życia można zauważyć, iż poparcie dla zabijania nienarodzonych dzieci wynika często z braku wiedzy na temat tego, co dzieje się z człowiekiem w łonie matki. Nienarodzony maluch postrzegany jest przez pryzmat neofeministycznej propagandy, jako swoisty „zlepek komórek”, pozbawiony jakichkolwiek cech dystynktywnych.

Sporo zwolenników zabijania nienarodzonych nie zdaje sobie sprawy z tego, że od momentu poczęcia każde dziecko posiada swój niepowtarzalny kod DNA. Niewiele osób wie też, że np. już w 21 dniu od poczęcia bije serce dziecka. Umieszczenie takiego kalendarza w swoim otoczeniu może zmienić wiele w kwestii ochrony życia, ponieważ poszerzy wiedzę odnośnie rozwoju malucha. Kalendarz dostępny jest dla każdego, kto złoży darowiznę na cele fundacji.

MGOT/naszdziennik.pl, fb.com

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net