Kamiński: poziom propagandy szokuje

foto: Jarosław Roland Kruk, licencja CC BY-SA 3.0 via Wikimedia Commons
foto: Jarosław Roland Kruk, licencja CC BY-SA 3.0 via Wikimedia Commons

Koordynator służb specjalnych wypowiedział się w sprawie bezpieczeństwa w kraju po paryskich zamachach oraz o nowych projektach rządu. Poziom mediów publicznych określił jako „szokujący”.

– Nie możemy dopuścić do sytuacji, w której policja i służby nie będą mogły wykonywać podstawowych zadań. Nie ma tu żadnych nowych rozwiązań, a większość wypowiedzi przedstawicieli opozycji są tak zaskakującymi bredniami, taką manipulacją opinią publiczną, że jestem zszokowany. Mylą się podstawowe pojęcia, mówi się o jakiejś ustawie antyterrorystycznej – stwierdził.

Kamiński omówił krótko nowelizację ustawy o policji, o której Sejm będzie debatował dziś wieczorem. Podkreślił także zaniedbania poprzedniego rządu, co spowodowało procedowanie w trybie pilnym.

Minister odniósł się do nagonki, jaką spotyka tzw. ustawa antyterrorystyczna, będąca dopiero w fazie omawiania. Wyraził oburzenie z powodu rozdmuchiwania kompetencji świeżej nowelizacji, która, według mainstreamowych mediów, ma inwigilować. – Po prostu kłamstwo, kłamstwo, kłamstwo. Jest mi bardzo przykro, że niektórzy posłowie nadużywają funkcji publicznych do dezinformowania opinii publicznej- skwitował.

 Podo/interia.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net