Kanada: w Ottawie przeszedł Marsz dla Życia

Około 25 tysięcy osób manifestowało wczoraj przed parlamentem w Ottawie, reprezentując hasła przeciwko zabijaniu nienarodzonych. Kanada jest państwem, gdzie dzieci w łonie matki nie podlegają ochronie prawnej.

Kanadyjski Marsz dla Życia w tym roku protestował przeciw narzucaniu postawy wspierającej zabijanie dzieci, nawiązując do rozporządzeń Justina Trudeau z Partii Liberalnej. Trudeau w swoich wypowiedziach zaznaczał, że do następnych wyborów parlamentarnych nie dopuści żadnego członka swojego ugrupowania, który sprzeciwi się ustawie aborcyjnej w swojej obecnej postaci, czyli zezwalającej na zabijanie nienarodzonych przez cały czas trwania ciąży. Uczestnicy marszu usiłowali przez swoją akcję przekonać członków Partii Liberalnej aby sprzeciwili się obecnym ustawom i wystąpili razem z nimi w obronie życia.

W kraju Mary Wagner Marsze dla Życia organizowane są od 18 lat, zawsze 14 maja. Kanada to kraj, gdzie prawo federalne nie zapewnia nawet minimalnej ochrony życia poczętego. Dziecko znajdujące się w łonie matki można de facto zabić aż do chwili porodu. Od czasu wprowadzenia ustawy zezwalającej na zabijanie nienarodzonych w Kanadzie (1969) liczba zgładzonych dzieci wynosi 4 miliony.

Matt/pch24.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net