Kanada wprowadza „neutralne płciowo” dowody osobiste

foto: Julie Missbutterflies, licencja CC BY-SA 2.0 via Flickr.com
foto: Julie Missbutterflies, licencja CC BY-SA 2.0 via Flickr.com

Władze w Kanadzie chcą wprowadzić „bezpłciowe” dowody osobiste. Obywatele nie będą mogli zadeklarować się na dokumencie jako mężczyzna lub kobieta.

O swoich planach na ten temat premier Kanady, Justin Trudeau, poinformował podczas parady homoseksualnej w Toronto. Z wypowiedzi polityka wynika, że rząd już pracuje nad wprowadzeniem „neutralnych płciowo” dowodów osobistych, które będą obowiązywały w całym kraju. Trudeau zapewnił pederastów, że chciałby, aby takie rozwiązanie objęło cały kraj. Obecnie rząd sprawdza, czy takie zmiany będą mogły zostać wprowadzone bez zmiany obowiązujących przepisów. Na podobne działania zdecydował się w czerwcu stan Ontario. Organy wydające w tym regionie prawa jazdy nie wymagają już podawania własnej płci na dokumencie.

Jeśli nowe rozwiązania wejdą w życie, to Kanada będzie kolejnym krajem – po Australii, Nowej Zelandii i  Nepalu – które zezwoli obywatelom nie wybierać w dokumentach swojej płci. Trudeau jest pierwszym kanadyjskim premierem, który wziął udział w homoseksualnej paradzie. Zorganizowany w niedzielę marsz miał upamiętnić ofiary zamachu terrorystycznego w Orlando, gdzie w czerwcu muzułmanin zabił 49 osób w klubie dla „homoseksualistów”.

Mas/Pch24.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net